8 celebrít, ktoré našli lásku naozaj skoro

1645

Výskum odhalil, že pohlavie zohráva rolu vo veku, v ktorom si ľudia nachádzajú svojich životných partnerov. Ženy väčšinou spoznávajú svoje spriaznene duše vo veku 25 rokov a muži vo veku 28 rokov. Štatistiky však neurčujú náš osud a mnohé známe tváre z nášho článku sú toho živým príkladom.

1. Kylie Jenner a Travis Scott

kylie jenner
Zdroj: brightside

Kylie Jenner a Travis Scott začali svoj vzťah v roku 2017. Ona mala v tom čase sladkých 17 a on 24. Ich romantická cesta je detailne zdokumentovaná v médiach. V tom istom roku Kylie oznámila, že je tehotná a dvojica má dnes 2 deti.

2. Beyoncé a Jay-Z

jay z
Zdroj: brightside

Podľa jedného rozhovoru, ktorý Beyoncé poskytla, mala len 18 rokov keď stretla svojho budúceho manžela, avšak spolu začali chodiť až o rok neskôr. Beyoncé vraj uzavrela dohodu sama so sebou, že sa nevydá skôr, než dovŕši 25 rokov, čo aj dodržala. Pár v súčasnosti spoločne vychováva 3 deti.

3. Sylvester Stallone a Jennifer Flavin Stallone

sylvester stallone
Zdroj: brightside

Keď sa prvýkrát stretla táto dvojica, mala Jennifer len 19 rokov, zatiaľ čo Sylvester mal 42 a bol už druhýkrát rozvedený. Veľký vekový rozdiel nezabránil páru, aby si spoločne začali budovať rodinu. Napriek dočasným rozchodom sa zdá, že dvojica je spolu šťastná.

4. Justin Bieber a Hailey Bieber

justin bieber
Zdroj: brightside

Jeden z najznámejších párov na instagrame oslávi tento rok piate výročie svadby. Hoci sa táto dvojica stretla už v detstve, spolu začali randiť až v roku 2015, keď mal Justin 21 a Hailey len 19 rokov. Aj keď si dvojica prešla turbulentným obdobím, rozhodli sa, že dajú svojej láske šancu.

5. Millie Bobby Brown a Jake Bongiovi

millie bobby brown
Zdroj: brightside

Hviezda popularného seriálu Stranger Things, len 19 ročná herečka Millie Bobby Brown nedávno oznámila zasnúbenie so svojím priateľom Jakeom Bongiovim. Pár spolu randí 2 roky a Millie svojim fanúšikom prezradila, že sa so snúbencom spoznali na Instagrame.

6. Melanie Griffith a Don Johnson

melanie griffith
Zdroj: brightside

Rodičia známej herečky Dakoty Johnson, Melanie a Don, sa spoznali, keď mala Melanie 14 a Don 22 rokov. Stretli sa na nakrúcaní spoločného filmu The Harrad Experiment. Dokonca sa dvakrát zosobášili, predtým ako sa definitívne rozišli.

7. Tina Kunakey a Vincent Cassel 

tina kunakey
Zdroj: brightside

Herec a modelka sa prvýkrát stretli počas dovolenky na Ibize, kde začali svoj dovolenkový románik. Tina mala vtedy iba 19 rokov, zatiaľ čo Vincent mal už 49 rokov. Veľký vekový rozdiel sa však nestal prekážkou v ich vzťahu. Dvojica sa o niekoľko rokov zosobášila a v roku 2019 sa im narodila dcéra Amazonia Cassel.

8. Sam Taylor-Johnson a Aaron Taylor-Johnson

sam taylor
Zdroj: brightside

Herec a režisérka sa stretli v roku 2009 pri natáčaní filmu Nowhere Boy. Napriek 23 ročnému vekovému rozdielu je dvojica spolu už viac ako 10 rokov. Podľa správ mal Aaron len 18 rokov, keď pár začal randiť, pričom Sam v tej dobe mala už zrelých 41.

Zdroj

Foto: brightside

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.