V prípade, že nemáte problém sa narýchlo zbaliť a vyraziť si za dovolenkou o čosi skôr, máme pre vás skvelú ponuku! Svoj pobyt si užijete v 4* Long Beach Resort, ktorý sa nachádza v Hurghade. V cene je zahrnutá aj letenka a poletíte priamo z Bratislavy. V Egypte strávite 8 dní.

egypt hurghada fotografia
Foto od Konstantin Zamkov

Niečo viac o pobyte:

– Tento rozľahlý hotelový komplex je situovaný v južnej časti Hurghady priamo pri dlhej piesočnatej pláži. V strede hotela je umiestnený zaujímavý bazén a vstup do mora je ideálny pre rodiny s deťmi.

– Od letiska je komplex vzdialený len 17 km, od centra 22 km a už ako sme spomínali, nachádza sa v bezprostrednej blízkosti krásnej pláži.

– V izbe budete mať k dispozícii: individuálne ovládateľnú klimatizáciu, telefón, TV so satelitným príjmom, minibar, vlastné sociálne zariadenie (kúpeľňa, sušič vlasov, WC), trezor a balkón alebo terasu (väčšina izieb).

Športových aktivít je tam dostatok a zadarmo si budete môcť užiť:
– animačné programy
– večerné programy
– stolný tenis
– tenisový kurt (iba cez deň – 1 hodina denne na izbu zadarmo, prenájom rakiet za poplatok)
– squash (1 hodina denne na izbu zadarmo, prenájom rakiet za poplatok)
– plážový volejbal
– fitness

Čo sa týka stravy, tak v cene sú zahrnuté raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov.

Táto cena je momentálne ponúkaná so 45%nou zľavou! Tento zájazd si dne zakúpilo už 25 ľudí a daný hotel má skvelé recenzie, čo môžete vidieť aj tu:

Priemerné počasie v čase dovolenky sa bude pohybovať okolo 30 stupňov Celzia, čo je pre mnoho ľudí ideálne počasie. Navyše, vidieť pyramídy a užiť si krásne pláže je viac než lákavé.

Zanechať komentár

avatar
  Subscribe  
Upozorniť