Last minute: skvelá možnosť stráviť All inclusive dovolenku v 5* komplexe v Turecku len za 430€!

321

V prípade, že hľadáte nejakú zaujímavú ponuku na strávenie dovolenky, máme pre vás jeden tip. Strávte dovolenku v Turecku a ubytovaní budete v 5* Long Beach Resort. Ten sa presnejšie nachádza v Alanya, Türkler. Celý pobyt trvá 8 dní a v cene máte aj letenku. Poletíte z Viedne.

turkey alanya fotografia
Foto od Prinzessin_Lillifee

Viac o pobyte:

– Tento hotel je v časti Incekum, 20 km od centra Alanye a 90 km od medzinárodného

letiska v Antalyi. V tesnej blízkosti sa rozprestiera piesočnatá pláž, na ktorú vedie z areálu hotela podchod.

– Ubytovacie priestory sú jedinečné tým, že tam nájdete 3 vonkajšie bazény, 2 bazény pri krásnych vilkách, 1 vnútorný bazén, 3 detské bazény a až 8 toboganov.

– Na pláži sa budete môcť okúpať v bazéne s morskou vodou a s vodopádom. Dokonca tam nájdete aj tri akvaparky.

– Ďalej tam nájdete detské ihrisko, lunapark, obchodnú zónu, Spa a Beauty centrum, skvelé diskotéky, zmenáreň a iné. Ležadlá, slnečníky a osušky sú poskytované bez poplatku.

– Skvelé športové aktivity pre vás, ale aj pre vaše deti.

– O stravu je postarané na špičkovej úrovni, keďže Ultra All Inclusive zahŕňa raňajky, neskoré raňajky, obedy, večere, neskoré večere, diétny bufet, detský bufet, nealkoholické, lokálne alkoholické a niektoré importované alkoholické nápoje, snacky, teplé nápoje, gozleme, zmrzlinu (vo vyhradených hodinách).

Skvelé recenzie:

Počasie:

V čase tejto dovolenky sa budú pohybovať teploty okolo 20 stupňov Celzia.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre