Malému chlapcovi padla papuča do jamy a vrátila mu ju všímavá kačica

580

Možno ste už viackrát nerazili na niečo milé, no nemali ste pri sebe svoj smartfón a nestihli ste to zachytiť. Toto je ale ten druhý prípad. Myla Aguila prechádzala okolo svojho domu, keď si odrazu všimla niečo, čo ju zarazilo. Malému chlapcovi padla papuča do jamy a prekvapivo sa mu ju snažila vrátiť odhodlaná kačica. Našťastie mala pri sebe táto žena telefón a celý priebeh sa jej podarilo zachytiť. Tento milý okamih sa udial v regióne Sitio Madaguldol, ktorý sa nachádza na Filipínach.

Aj keď by si ju malý chlapec bol schopný vybrať sám, kačica bola odhodlaná dokončiť dobrý skutok, takže chlapec ju nechal dokončiť to, čo začala. No pre mladú kačicu to nebolo vôbec ľahké a bola to skutočná výzva. Nevzdávala sa však ani na chvíľku. V celom videu sa zdalo, že kačica dokonale vie čo robí. Zrejme to tak aj bolo. Vedci totiž zistili, že dokonca už aj mladé kačice majú schopnosť myslenia, ktoré sa často spája iba s primátmi a inými vysoko inteligentnými zvieratami. Kačice sú v istých momentoch dokonca najmúdrejšie spomedzi všetkých zvierat. Niekoľko hodín po narodení tieto rozkošné žlté tvory pochopia pojmy a pamätajú si ich, dokonca ich dokážu aplikovať na objekty, ktoré dovtedy nevideli.

„Bola som ohromená,“ napísala Aguila v komentári na Facebooku. „Kačica je naozaj milá. Chlapcovi pomohla aj keď ho nepoznala.“ Celý incident si pozrite na tomto videu:

Sitio Madaguldol, Brgy. Inabuan – around 11a.mNakatawag pansin sa akin ang bata na nasa itaas kung saan mahulog ang kanyang Tsinelas. Nang bilang tumakbo ang Isang Pato (Duck) ?mula sa tapat ng kanyang kinaroroonan para siya at tulungan.. Pilit kinukuha at inaabot ng Pato ang Tsinelas sa bata. Galing??Natuwa talaga ako. Dali2x kong kinunan ng video.. Akala ko Aso Lang na turuan ang gumagawa ng ganun!.. hahaha! Tinanong ko pa sa mga Tao kung alaga ba nung bata yung Pato, HINDI daw!#AMAZING

Zveřejnil(a) Myla Aguila dne Čtvrtek 15. srpna 2019

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre