Miley Cyrus: Ako sa momentálne cíti a ako pomáha ostatným ženám?

1449

Miley Cyrus oslávila pred pár mesiacmi 30 rokov a to znamená len jedno. Novú životnú éru. Ako množstvo iných ľudí v tomto veku aj ona prechádza veľkými zmenami. Týkajú sa všetkého od jej vzhľadu až po spôsob myslenia.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus)

V jednom z nedávnych rozhovorov prezradila niekoľko informácií. Okrem iného sa podelila o zaujímavú myšlienku, že pravda nie je len to, čo si myslíme my, ale aj jej opak. Je to veľmi pozitívny znak toho, že akceptuje aj názory, ktoré sa nestretávajú s tými jej. V rozhovore uviedla aj to, že aj keď sa cíti byť iná, zároveň sa cíti byť stále rovnaká. Na obdobie svojej dvadsiatky spomína ako na skutočne zábavný životný úsek, ktorý, ako vtipne dodala, si môžeme pokojne vygoogliť.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus)

 

Vzhľadom na životné udalosti, ktoré ju doposiaľ stretli, uviedla, že jej životné motto je asi: „Tvoj inštinkt síce kričí, no niekedy nie si dobrá poslucháčka.“ Uvedomuje si však, že by nemala počúvať len seba, ale aj ostatných.

Okrem životnej zmeny Miley predstavila aj novú pieseň Flowers. Aj tá je dôkazom jej snahy prioritizovať samú seba a svoje psychické zdravie.

 
 
 
 
 
View this post on Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Miley Cyrus (@mileycyrus)

 

Ženy by nemali byť kritizované za to, že nie sú vydaté alebo nemajú deti. Dôležité je byť šťastná a rešpektovať, že váš spôsob šťastia sa môže líšiť od toho ich.

Zdroj

Foto: Instagram

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.