Muž objavil na svojom dvore záhadný otvor. Začal kopať a zostal prekvapený

9933

Určite mnohí z vás snívali o tom, že sa stanú lovcami pokladov. A možno ste sa o to aj reálne snažili. Aj keď ste možno neuspeli, minimálne v to však každý z nás dúfa a určite by chcel nejaký cenný predmet alebo inú vec nájsť.

Tento chlapík síce poklad nenašiel, no nebol k tomu ďaleko. Na internete zdieľal obrázky záhadného otvoru, ktorý našiel uprostred svojho dvora. Po bližšom pohľade si čoskoro uvedomil, že vnútri nie je iba diera, ale vnútri sú tehly. Rýchlo začal kopať. Spočiatku nechápal, čo to je. Neskôr sa ukázalo, že ide o akúsi komoru vybudovanú z tehál, ktorá je široká 4 metre. Netušil o čo ide, a tak sa o fotografie podelil na internete. Dostal rôzne odpovede. Ešte jednu vec, ktorú tam našiel, bol malý gombík.

Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda
Photo by boredpanda

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre