Muž so svojou partnerkou oslavovali zabitie leva takouto fotografiou, na „konte“ toho majú však oveľa viac

4585

Kanadská žena absolútne zanevrela na svojho otca po tom, ako uvidela na sociálnej sieti otrasnú fotografiu, voči ktorej sa okamžite vzniesla vlna kritiky. A to nielen z jej úst. Ide totiž o to, že jej otec na nej pózuje spolu s partnerkou a pred nimi leží mŕtvy lev. Toto zviera sám zavraždil. Ľúto im to ale nebolo, práve naopak.

Zveřejnil(a) Peta Sikkim dne Úterý 16. července 2019

Mladá 19-ročná Sydney Carter následne nahrala na YouTube video, v ktorom povedala, že jej otca už nikdy nenazve otcom. Nedokáže sa preniesť cez čin muža, ktorý ulovil leva v Južnej Afrike a následne sa tým hrdo pýšil. Spoločnosti, ktorá takéto „poľovačky“ umožňuje údajne zaplatil 15 000 dolárov. Nešlo však „iba“ o leva, ale aj ďalšie zvieratá. Niekoľko ďalších fotografií páru vedľa série mŕtvych zvierat boli taktiež uverejnené online.
V emocionálne nabitom videu Sydney povedala: „Po tom, čo som videla, ako loví svoje „trofeje“ a myslí si, že je to v poriadku, som nesmierne znechutená. Už mu nikdy nepoviem „otec“. Nikdy nebudem rozumieť takýmto ľuďom, ktorí sú hrdí na to, že zastrelia také nádherné zviera, akým je lev. Nikdy to nepochopím.“

Foto od Facebook

Sydney sa ďalej vyjadrila, že svojho otca nevidela už asi 10 rokov a dojalo ju, čoho je schopný. A miesto toho, aby platil výživné na svoje deti, tak vyhodil tisíce peňazí na lov. „Takže, Darren, ak sa na toto pozeráš, tak už vieš, že ti nikdy viac v živote nepoviem môj otec. Ty si hrozný človek.“

Zvláštne je tiež to, že tento pár pózujúci pri mŕtvych jedincoch sa sám označuje za vášnivých ochrancov prírody. Tak tomuto sa povie ochrancovia prírody? Nuž, svoj podiel viny na tom nesie aj spoločnosť Legela, ktorá takýto lov za určitý poplatok umožňuje. Napr. ak si chcete uloviť žirafu, tak táto spoločnosť vám to umožní za 2 400 libier. Medzi ich ďalšiu „ponuku“ patrí aj zebra, leopard, nosorožec či slon. Akonáhle sa tieto zábery objavili na sociálnych sieťach, túto otrasnú spoločnosť si ľudia poriadne podali. A to až tak, že Legela zrušila svoju Facebookovú stránku. Nechutné. Alebo si myslíte, že je to úplne normálne?

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre