Na strednej škole sa našla záhadná kabelka z 50. rokov, ktorej pôvod sa podarilo vypátrať

23379

Školník pracujúci v škole s názvom North Canton narazil na niečo nečakané. Medzi skrinkou a múrom bola prachom a pavučinami zapadnutá malá červená kabelka. Jej nálezca zistil, že patrila žene menom Patti Rumfola, ktorá školu navštevovala v 50. rokoch, presnejšie v roku 1956 a predpokladá sa, že dievčina mala asi 14 rokov v čase, kedy ju stratila.

Keď bol tento nález zverejnený na Facebooku, tak ľudia okamžite túžili nájsť majiteľku kabelky. Napokon však zistili, že Patti zomrela v roku 2013, no nálezu sa potešili jej deti, ktoré sa tak mohli dozvedieť o mladosti svojej matky viac. Táto už nebohá žena sa narodila v roku 1942 a celý život pracovala ako učiteľka. Bola vydatá a zanechala na tomto svete úctyhodných 5 detí. Čo sa týka obsahu kabelky, tak ten bol veľmi zaujímavý. Nachádzali sa tam rôzne útržky zo života ženy, ako sú lístky do knižnice, fotografie, make-up, ale aj peňaženka s drobnými mincami a iné. Predmety si rozdelili jej deti. Zaujímavé však je, že si túto malú kabelku si nik medzi stenou a skrinkou nevšimol už skôr.

Toto je Patti:

A toto všetko bolo v jej kabelke:

 

 

Zdroj

Foto: Boredpanda

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre