Na záhrade sa im vyliahli vodné draky a odvtedy sú súčasťou rodiny

849

Rodinka žije v austrálskom Sydney a ako sa sami vyjadrili, majú to šťastie, že sú obklopení úžasnou austrálskou prírodou. Ich najnovším prírastkom sú východné vodné draky, s ktorými nemajú žiadny problém a cez deň ich nechávajú plávať v bazéne.

„Minulý rok v novembri sme v kvetináči zbadali samicu a boli pri nej aj nakladené vajíčka. 4 z 9 vajec vyzerali celkom v poriadku, zatiaľ čo 5 z nich sa zdalo byť neplodných – všetky boli pomačkané,“ povedal ich terajší majiteľ.

Vajcia následne presunuli do terária, ktoré pre ne pripravili. Celý proces vyliahnutia sa zvyčajne deje v podzemí, takže to bolo celkom zvláštne sledovať. „Začali sa liahnuť jeden deň po druhom a bolo úžasné byť toho súčasťou. Myslíme si, že všetky sú samice, pretože sa ukazuje, že sú závislé od teploty,“ dodal majiteľ. Momentálne si žijú na ich dvore a oni z toho majú radosť.

Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda
Foto od boredpanda

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre