Nádherný prekvapivý moment, ktorý dokáže vymyslieť len samotná príroda zachytený kamerou

664

Svet nedávno obletelo jedno dychberúce video, na ktorom sa odohrávalo ohromné predstavenie. Také, ktoré dokáže vymyslieť len samotná príroda. Skupinu surférov natočili v nezvyčajnej pozícii. Zážitok z toho nemali len oni, ale každý, kto toto video už videl.

Išlo totiž o to, že sa k tejto skupine pridali neočákavaní spoločníci. Presnejšie veľká skupina delfínov. Celú situáciu natočil dron pri austrálskom pobreží. Na videu od Shauna Petersena je vidieť, ako tieto krásne cicavce plávu pod surférmi v jednej vlne. Sám autor k videu napísal, že to bol pre neho zážitok a najlepšie video, aké sa mu kedy podarilo nakamerovať.

Nuž a teraz si tento zážitok vychutnajte:

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre