Najbizarnejšie zločiny v roku 2022. Aj takéto príbehy píše život.

1066

1. Žena sa pokúsila kúpiť dieťa vo Walmarte

Walmart Store Sign
Zdroj: Wikimedia Commons

Skutočné ľudské deti sa vo Walmarte kúpiť nedajú, ale Rebecca Lanette Taylorová zrejme túto informáciu nedostala. Jej zvláštny zločin začal pri samoobslužnej pokladni, kde zbadala ženu s bábätkom s blond vlasmi a modrými očami. Vzhľad dieťaťa natoľko upútal Rebeccin záujem až sa odhodlala opýtať matky dieťaťa, či by ho mohla kúpiť. Ako uvádza NBC News, matka si najskôr myslela, že žena žartuje, ale Rebecca trvala na svojom, matke dieťaťa ponúkla 250 000 dolárov a peniaze mala dokonca pripravené. Keď matka peniaze odmietla, Rebecca sa rozzúrila a obťažovala ženu s deťmi až kým sa nezamkli v aute. Najzvláštnejšie na celej situácii bolo, že Rebecca poznala dieťa po mene. 18. januára ju zatkli a obvinili z kúpy a predaja detí. Rebecca tieto obvinenia odmietla a povedala, že vo Walmarte bola len preto, aby kúpila podložku pre svojho psa.

2. Žena, ktorá vypustila na policajtov včely

pxfuel.com 1
Zdroj: pxfuel

V októbri 2022 obyvateľka Massachusetts Rorie Woodsová vypustila na policajtov roj včiel. Verila, že ona a ďalší ľudia sa stali obeťami nezákonného vylúčenia zo svojich domovov. V deň zločinu mal byť Woodsovej priateľ – Alton King Jr. vyhostený zo svojho domova. Woodsová mala včely pripravené vzadu vo svojom SUV a jej zámerom bolo včely rozrušiť natoľko, aby sa rozzúrili a zaútočili na dôstojníkov. Woodsová, ktorá bola oblečená vo včelárskom obleku, údajne vyjadrila radosť keď jeden z policajtov povedal, že je na včely alergický. Samozrejme, dôstojníci tu boli len na to, aby vykonali svoju prácu a tento včelársky kúsok iba oddialil nevyhnutné. Woodsová bola obvinená z ublíženia na zdraví a z napadnutia pomocou nebezpečnej zbrane. Nakoniec bola prepustená na kauciu.

3. Turista, ktorý bol veľmi sklamaný, že sa nemohol stretnúť s pápežom

8723854050 fba34a9274 o
Zdroj: flickr

Pápež František môže ďakovať nebesiam, že sa nestretol s týmto agresívnym turistom. Američan Museo Chiaramonti začal vo Vatikáne rozbíjať staroveké sochy po tom, čo mu povedali, že sa nemôže stretnúť s pápežom. Turisti, ktorí sa nachádzali v okolí boli veľmi vystrašení, no nakoniec ho zadržali a odovzdali polícii.

4. Kura, ryba alebo marihuana?

weed g0d5d88d5e 1920
Zdroj: Maria Huxley/Pixabay

Jedna nevesta z Floridy nedala svojim hosťom na výber, pretože do jedla pridala túto drogu bez vedomia ostatných. Na aprílovej svadbe začali byť veci podozrivé, keď hostia na jedlo divne reagovali. Jeden hosť všetko vyzvracal, druhý mal pocit, že má problém so srdcom a hľadal útočisko vo svojom aute, kde si myslel, že zahynie. Jedna z príbuzných ženícha začala byť paranoidná a mala pocit, že zomrel niekto blízky. Svadba sa zvrhla do takého chaosu, že nakoniec dorazili aj miestni hasiči.

5. Traja muži na Floride ukradli morské plody v hodnote 1,3 milióna $

seafood platter ge317ad4a7 1920
Zdroj: Nadine Doerle/Pixabay

Traja muži z Floridy – Rene Echemend, Ernesto Baute a Jose Batista Suarez sa vydávali za jednú osobu, a to Briana Gomeza, ktorý skupoval pre supermarket od dovozcu potravín morské plody. Dovozná spoločnosť NETUNO začala mať podozrenie, že niečo nie je v poriadku po tom, čo dostali informáciu, že supermarket nezamestnáva žiadneho Briana Gomeza. Floridská polícia prichytila mužov pri čine, keď prevážali morské plody. Hneď boli zatknutí, hoci nie je jasné ako chceli svoj lup použiť. Boli obvinení zo siedmich veľkých krádeží nákladu za viac ako 50 000 $.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.