Najväčšie škandály na súťažiach krásy, ktoré sa kedy stali

367

Plavky, spev, hlúpe otázky a úsmev boli vždy súčasťou súťaže krásy. Ale čo zbrane, drogy, žaloby, tajné tehotenstvá, lži a medzinárodné incidenty? Škandály na súťažiach krásy majú toto všetko a ešte viac za sebou. Tieto súťaže vezmú krásne a vyrovnané mladé ženy, dajú im slávu a peniaze a sledujú, čo sa stane. Mnohé kráľovné a víťazky súťaží krásy skončili zbavené korunky.

Laura Zuniga a jej temná stránka

Mesiace po korunovácii za Miss Hispánskej Ameriky v roku 2008 bola Zuniga a sedem ďalších osôb zatknutých za vydieranie, obchodovanie s drogami, za držanie zbraní a pranie špinavých peňazí po tom, čo mexická polícia chytila skupinu, ktorá mala pri sebe malý arzenál zbraní a päťdesiattisíc v hotovosti. Zuniga pred políciou trvala na tom, že jednoducho smerovala do Bolívie a Kolumbie na „nákupy“. Úrady jej to však neuverili a titul jej bol odobratý. Zuniga bola odsúdená na 40 dní väzenia.

Zdroj Tom Def

JonBenet Ramseyová bola malé dievča v tínedžerskom oblečení

Strašidelná vražda 6-ročnej detskej účastníčky súťaže krásy v roku 1997 bola pre mnohých Američanov prvou informáciou o svete obliekania detí do tínedžerského oblečenia. Bola odhalená hrozná povaha jej vraždy spolu so spackaným vyšetrovaním, bizarným listom s výkupným a podozreniami voči jej rodičom a tiež zvláštna povaha samotných detských súťaží. Prípad je stále otvorený.

Zdroj: Flickr

Leona Gageová klamala v podstate o všetkom

Víťazka Miss USA 1957 si korunku udržala presne jeden deň a o titul prišla po tom, ako jej svokra odhalila, že nielenže je vydatá a má dve deti, ale že klamala aj o svojom skutočnom veku. Gageová sa vraj zoznámila s manželom v 13 rokoch, vydala sa v 14 rokoch a v 18 rokoch mala dve deti, čo je na súťažiach krásy veľmi neprípustné. Tento škandál z nej na krátky čas urobil obrovskú mediálnu osobnosť, neskôr vydala knihu, pokúsila sa o samovraždu a šesťkrát sa vydala. Zomrela vo veku 71 rokov.

Zdroj Jared Subia

Sheena Monninová bojovala s Trumpom a Trump vyhral

Jedna vec, ktorú nikdy nechcete urobiť, je nazvať Donalda Trumpa podvodníkom. Sheena Monninová, Miss Pennsylvánie pre Miss USA 2012, však túto chybu urobila po tom, ako odstúpila z programu Miss USA a obvinila Trumpa a ostatných organizátorov súťaže zo sprisahania s cieľom súťaž zmanipulovať. Hoci podpísala so súťažou zmluvu, že ju nebude hanobiť, v noci súťaže Miss USA 2012 vystúpila na sociálnych sieťach a označila ju za „podvodnú“, „bez morálky“, „nekonzistentnú“ a „v mnohých ohľadoch gýčovú“. Na arbitrážnom pojednávaní bola Monninová uznaná za zodpovednú a bolo jej nariadené zaplatiť Trumpovi 5 miliónov dolárov. Monninová potom zažalovala svojho vlastného právnika a prehrala aj tento spor.

Zdroj Library of Congress

Lindsey Evansová zrejme obľubovala trávu

Miss Teen Louisiana Lindset Evansová v roku 2008 nezaplatila účet v reštaurácii v hodnote 46 dolárov a ponáhľala sa von tak rýchlo, že si tam nechala kabelku, vodičský preukaz a údajne aj vrecko trávy. Titul jej odobrali a nasledujúci rok skončila v Playboyi. Evansová sa neskôr stala modelkou a predovšetkým bola jednou z tanečníc, ktoré Robin Thicke obchytkával vo videoklipe k piesni „Blurred Lines“.

Zdroj Avery Meeker

Helen Morganová sa vzdala koruny

Waleská víťazka Miss World z roku 1974 bola nútená odstúpiť štyri dni po svojom víťazstve po zistení, že má 18-mesačného syna. Hoci tým neporušila pravidlá súťaže, ktoré stanovovali len to, že účastníčky musia byť slobodné, aj tak bola nútená odstúpiť – stala sa prvou víťazkou Miss World, ktorá sa dobrovoľne vzdala korunky.

Zdroj Church of the King

Zdroj

Michaela Hric
Ahoj, volám sa Michaela. Veľmi rada čítam, cestujem, varím, no a samozrejme píšem. Prajem príjemné čítanie :)
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre