15 prípadov, kedy sa ľudia rozhodli, že nebudú navždy mlčať a niekomu znepríjemnia svadbu

19167

Svadba je jednou z najvzrušujúcejších a najšpeciálnejších udalostí v živote. Mnoho ľudí ich považuje za svoju najradostnejšiu chvíľu, niekedy sa však stane, že ostatní nesúhlasia s výberom partnera jedného z mladomanželov. Niektorí si to nechajú pre seba, iní nemajú problém vyjadriť svoj nesúhlas. Toto je 15 námietok zo svadieb, ktoré boli skutočne vyslovené.

1. Búrka

Počas svadby mojej kamarátky bola silná búrka. Keď sa kňaz opýtal, či má niekto námietky, udrel silný hrom. Vyhodilo elektriku a kňaz stojaci vedľa sviečky povedal: “To sa neráta.” Video zo svadby stojí za to.

2. Tretia svadba môjho otca

Môj nevlastný brat mal vtedy 6 rokov, ja 10. Keď prišlo na časť s námietkami, brat slušne zdvihol ruku. Otec sa opýtal, prečo to robí a malý odpovedal: “Najprv chcem, aby si mi sľúbil, že kedykoľvek budem chcieť, pôjdeme na ryby.”

3. Nesúhlas

Keď sa vydávala sesternica, jej rodičia, starí rodičia a zopár ďalších príbuzných sa zdvihli a odišli. Nič nepovedali ani sa nepokúsili svadbu prekaziť, na znak nesúhlasu jednoducho odišli. Bola z toho zdrvená, pretože si myslela, že ich prítomnosť je prejavom súhlasu.

4. Prank

Na kamarátovej svadbe jeden z rodinných príslušníkov zaplatil cudziemu dieťaťu, aby vbehlo do kostola a vykríklo “Ocko, neber si tú ženskú!” Nikto sa na tom nezabával.

5. Las Vegas

Na svadbe vo Vegas podplatili muža bez domova obloženým chlebíčkom, aby bol ich svedkom. Pri námietke sa ozval, že na ňom nie sú olivy.

6. Najlepšia kamarátka

Nie je to celkom námietka, ale podelím sa. V ráno mojej svadby prišla za mnou najlepšia kamarátka už bývalého manžela a povedala mi, že jeho rodičia ju majú radšej a chceli, aby si ho zobrala ona, ale odmietla ho.

7. Prechádzka

Bola to taká námietka ešte pred obradom. Keď sa mala mama vydať za otca, jej otec (môj starký) ju chytil za ruku, že ju povedie k oltáru. Začal však krúžiť okolo kostola a povedal, že ak chce, nemusia ísť dnu a odvezie ju preč. Nakoniec sa však vzali a starý otec si na môjho otca zvykol.

8. Pomoc

Moja mama mi napísala na spodok topánok “pomôžte mi” a keď sme si pred oltárom kľakli, všetci to videli. Nebolo to pekné, ale nakoniec mala pravdu. Manželstvo netrvalo ani rok.

9. Teta

Teta mojej exmanželky mi vo svadobný deň povedala: “Vieš, že to nemusíš robiť.” Mal som ju počúvnuť.

10. Bokovka

Bol som na svadbe kolegu mojej bývalej priateľky. Počas obradu vtrhla do kostola žena, ktorá mala so ženíchom tajný románik, celkom opitá a kričala, že si má vziať ju. Družbovia ju vyniesli von a ceremónia pokračovala, akoby sa nič nebolo stalo. Po roku sa ukázalo, že svoju manželku stále podvádza.

11. Otec

Môj otec tak veľmi nesúhlasil s mojou svadbou, že si založil Facebook (mal viac ako 60 rokov) a vypisoval tam, že nechce, aby som sa vydala.

12. Milá námietka

Keď si môj otec bral moju nevlastnú mamu, brat bol ešte bábätko a keď sa kňaz opýtal, či má niekto námietky, začal sa z plných pľúc smiať. A viete, aký je detský smiech nákazlivý – svadba sa musela prerušiť, pretože sa začali smiať všetci.

13. Ach, tí rodičia

Kamarátovi rodičia nechceli, aby si zobral za manželku svoju snúbenicu. Matka stále dookola rozprávala, ako si nezaslúži jej syna atď. Museli preto požiadať kňaza, aby časť s námietkami vynechal.
Na recepcii požiadal jeho otec svoju novú nevestu o tanec. Po chvíľke však nahnevane odišla. Ukázalo sa, že jej ponúkol 5 tisíc dolárov, ak odíde a manželstvo anuluje. 

14. Súrodenci

Môj otec bol svedkom jednej námietky. Ženích a nevesta boli súrodenci, ich otec im však o tom nepovedal, až kým neprišiel čas na námietky. Nepríjemné je, že spolu už majú dieťa.

15. Detská láska

Sesternica si brala Kórejčana, s ktorým sa spoznala v škole. Jeho rodina prišla zo zahraničia a sadli si na jednu stranu kostola. Keď sa kňaz opýtal na námietky, jedna z nich skríkla “NIE!” a začala na ženícha kričať niečo po kórejsky. Zatiaľ čo sa všetci snažili zistiť, čo sa vlastne deje, staršia pani pokojne prikráčala k dievčaťu, dala jej facku a vyviedli ju z kostola.
Vysvetlili, že išlo o opitú kamarátku, ktorá nechcela, aby si vzal Američanku. Neskôr sa ukázalo, že to bola láska z detstva a kričala, že ho sľúbili jej – čo bolo zvláštne, keďže boli príbuzní. Každopádne, vzali sa a sú šťastní.

Zdroj

Foto: BoredPanda

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre