Muž zabudol kde zaparkoval svoje auto. O 20 rokov neskôr ho polícia našla

1130

Ľudia zabúdajú, kde zaparkovali svoje auto, to sa stáva. Určite sa to už aspoň raz stalo aj vám. Ale čo ak by ste zabudli, kde ste zaparkovali svoje auto na 20 rokov? To sa stalo jednému mužovi vo Frankfurte.

suprised, blue eyes, freckles
Foto od GiselaFotografie na Pixabay

Zaparkoval svoje auto v garáži v roku 1997, keď išiel na koncert. Keď sa vrátil, nevedel si spomenúť, kde zaparkoval a myslel si, že mu auto niekto ukradol.

V roku 2017, keď sa garáž chystala na demoláciu, pracovníci našli auto. Muž bol kontaktovaný políciou a bol veľmi prekvapený, keď zistil, že jeho auto ešte existuje.

parked orange car
Foto od david latorre romero on Unsplash

76-ročného muža aj s jeho dcérou odviezla polícia k autu. Bohužiaľ už auto nebolo funkčné a muselo byť zošrotované. Napriek tomu to bolo veľmi dojemné stretnutie.

Je zaujímavé, že auto tam vydržalo stáť celých 20 rokov bez toho, aby to niekomu neprišlo podozrivé.

ZdrojTomáš Hanták
Ahoj, volám sa Tomáš. Vo voľnom čase sa venujem hudbe, rád športujem a trávim čas s blízkymi. Odmalička som miloval čítať, no neskôr som si našiel záľubu aj v písaní. Preto budem rád, ak vám moje články aspoň trochu spríjemnia deň.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre