9 nevšedných spôsobov, ako ľudia stretli svoje polovičky

4070

Nie vždy je to ako v rozprávke, kde príde princ na bielom koni a s princeznou žijú šťastne až do smrti. Niekedy stretnete svojho drahého na praxi počas skúmania mŕtvoly. Alebo niekomu inému nechtiac rozbijete vzťah.
Toto je 9 nevšedných situácií, ktoré spojili ľudské životy.

1. Donáška pizze

S mojím manželom som sa stretla, keď sme boli na strednej škole. Spali u mňa kamošky a objednali sme si pizzu, ktorú nám doniesol on. Cestou sa stratil a zavolal mi, aby som ho navigovala, tak som ho šla čakať a musím povedať, bol to veľký fešák. Chvíľku sme tam flirtovali, potom som šla dnu a všetkým som povedala, aký bol zlatý. Trvali na tom, aby som mu zavolala, tak som to urobila. Tento rok sme sa zobrali!

Pxhere

2. Mŕtvola

Moji rodičia chodili na medicínu. Stretli sa na hodine, kde skúmali mŕtvolu.

Sydney Uni / Flickr

3. Pár, kvôli ktorému sa zrušili zásnuby

Môj prastarý otec pobozkal na svojom zásnubnom večierku úplne náhodné dievča – moju prastarú mamu. Na druhý deň, samozrejme, zrušil zásnuby s jeho snúbenicou a neskôr sa oženil s mojou prastarou mamou. Boli spolu až do smrti.

Matt Bango / Stockvault

4. Chrobák

Na strednej škole som si na skrinke vedľa mňa všimla chrobáka. Chlapcovi, ktorý pri nej stál som povedla: “Kámo, pozor,” a tresla som po chrobákovi učebnicou chémie. O dva mesiace sme začali randiť, rok na to sme sa zasnúbili a už sme spolu 9 rokov. Kto by si bol pomyslel, že mojimi vražednými schopnosťami učarujem chlapovi?

John Tann / Flickr

5. Psychiatrická klinika

S manželom sme sa stretli v psychiatrickej liečebni. Obaja sme trpeli ťažkou depresiou a klesli sme na úplné dno. Stretli sme sa v našej skupine na klinike a okamžite sme si sadli. Naše izby boli vedľa seba, dokonca nás aj prepustili v ten istý deň. Odvtedy sme nerozluční. Tento mesiac sme oslávili druhé výročie svadby. Ak máte depresiu, verte mi, zlepší sa to.

BuzzFeed

6. Opačný pár

Bola som v poslednom ročníku na výške a práve som sa vrátila z nemocnice, kde som bola kvôli vážnej črevnej chrípke. Nemala som kam ísť, tak som šla ku kamošovi. Vyzerala som fakt hrozne. Jeho spolubývajúci, ktorého som nikdy predtým nevidela, zišiel dolu schodmi, zbadal ma a zrazu sme sa dve hodiny rozprávali. Zobrala som ho na pohreb môjho otca, kde stretol celú moju (aj vzdialenú) rodinu. Podotýkam, že sa to všetko stalo ešte predtým než sme sa dali dokopy. Všetko sme robili opačne, ale určite by som nič nemenila.

Max Pixel

7. Turisti

S priateľom sme sa stretli na vrchu hory. Bol za mnou a ja som zastala, akože si niečo potrebujem vybrať z batoha. Neskôr som naňho opäť narazila a opýtal sa ma, či mi urobí fotku. Cestou dole sme sa celý čas rozprávali. Fotka je z dňa, keď sme sa stretli. Niekto nás poprosil, či by sme ich odfotili a oni sa ponúkli, že na oplátku odfotia nás. Nevedeli sme, ako im povedať, že sme sa stretli len pred hodinou.

BuzzFeed

8. Veštica

Jedna moja kamarátka je na tieto nadprirodzené veci. Šla som s ňou k veštici a tá mi povedala, že stretnem lásku môjho života – jeho meno začína na D. Jedného dňa som vonku zbadala muža, ktorý vyzeral, že sa stratil, tak som zastala, opýtala sa, či potrebuje pomoc a hádajte, čo sa stalo. Volal sa Doug. Šli sme rovnakým smerom a rozprávali sme sa asi trištvrte hodinu. Dnes sme spolu už 2 roky.

Briam-Cute / Pixabay

9. Bývalá môjho bývalého

Moja bývalá priateľka a ja sme sa stretli v čase, keď som chodila s jej bývalým priateľom (chápete?) V roku 2012 sme spolu šli na párty a varoval ma, že tam bude jeho bývalá priateľka. Ukázalo sa, že je to super dievča a celú noc sme sa spolu rozprávali. O pár rokov neskôr sme sa zhodli na Tindri.

Max Pixel

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre