Niekoľko „tajných“ faktov zo života tých najväčších hviezd, o ktorých mnoho ľudí nevie

14918

Svetové hviezdy, rovnako ako aj bežní ľudia, prežili vo svojom živote niečo nezvyčajné alebo majú rôzne zvláštnosti, ktorými sa odlišujú od ostatných. A práve preto, že ide o svetovo známych ľudí, prídu ostatným ľuďom fakty z ich života veľmi zaujímavé. Existuje veľa úžasných zaujímavosti o slávnych ľuďoch, o ktorých však len málokto vie. A my vám niektoré z nich ponúkame. Mnohé vás určite prekvapia.

Albert Einstein – Ako možno viete, spánok je skvelý pre váš mozog. A vedel to aj Albert, ktorý spal 10 hodín denne.

albert einstein fotografia
Foto od Recuerdos de Pandora

Elvis Presley – Medzi vzdialených príbuzných tohto hudobného velikána patrili prezidenti Abraham Lincoln a Jimmy Carter.

Keanu Reeves – Alice Cooper bol v mladom veku pravidelným návštevníkom domu Keana Reevesa. Jeho mama totiž navrhovala kostýmy tejto rockovej hviezde.

Sophie Turner – Nevie síce rapovať, no ukázala svoje skvelé beatboxové schopnosti v seriály Game of thrones.

Barack Obama – Je obrovským fanúšikom Harryho Pottera. Prečítal každú jednu knihu.

View this post on Instagram

This is one of those pivotal moments when every one of us, as citizens of the United States, need to determine just who it is that we are. Just what it is that we stand for. And as a fellow citizen, not as an ex-president, I delivered a simple message to students at the University of Illinois today. You need to vote, because our democracy depends on it. The biggest threat to our democracy doesn't come from any one person. The biggest threat to our democracy is indifference. The biggest threat to our democracy is cynicism – a cynicism that’s led too many people to turn away from politics, and to stay home on Election Day. The antidote to government by the powerful few is democracy by the organized many. If you get involved, and engaged, and knock on some doors, and talk with your friends, and argue with your family members, and change some minds, and vote – then something powerful happens. Change happens. Hope happens. With each new candidate that surprises you with a victory, a spark of hope happens. With each new law that helps a kid read, or a poor family find shelter, or a veteran get the support he or she has earned, hope happens. With each new step we take in the direction of fairness, and justice, and equality, and opportunity, hope spreads. I believe that can be the legacy of your generation. You can be the generation that stood up and reminded us just how precious democracy is, and just how powerful it can be when we fight for it. I believe you will. Because I believe in you. And I’ll be right there alongside you, every step of the way.

A post shared by Barack Obama (@barackobama) on

David Bowie – Pre mnoho ľudí to bude zrejme trochu nechutné, no po tejto hviezde pomenovali pavúka s názvom Heteropoda David Bowie.

Dwyane Johnson – Jeho wrestlingová kariéra má svoje korene. Johnsonova babička bola totiž prvou ženskou propagátorkou tohto športu.

dwayne johnson fotografia
Foto od Eva Rinaldi Celebrity and Live Music Photographer

Leonardo di Caprio – Tento idol mnohých žien dostal svoje meno po slávnom maliarovi Leonardovi da Vincimu. Keď bola jeho matka tehotná, tak Leonardo ju prvýkrát kopol pred obrazom tohto slávneho maliara.

Foto od pixabay

Rihanna – Je to nesmierne talentovaná žena, ktorú oslavujú na jej rodnom Barbadose každý rok. Organizujú totiž deň, kedy sa všetci zídu a tancujú na jej pesničky.

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre