O tieto vynálezy ho síce nikto nežiadal, no chlapík ich aj napriek tomu vytvoril a možno povedať, že sa podarili

5262

Vynález – slovo, ktoré počujete takmer každý deň. V dnešnej dobe plnej takmer nekonečných možností sa stále nájdu ľudia, ktorí vynájdu niečo doteraz nepoznané. Veľa veci je veľmi praktických a neviete si bez nich predstaviť život. Niektorí to však robia za každú cenu, aby si svoj výrobok dali patentovať a mali z toho veľké peniaze. Tento prípad je však úplne iný.

Matt Benedetto pracoval celé leto v laboratóriu Unnecessary Invention, kde vytváral úplne novú dávku vynálezov, ktoré riešia síce veľmi zvláštne problémy, no nakoniec sú aj praktické. Ide o výrobky, o ktoré nikdy nikto nežiadal, pretože aj málokomu by napadlo žiadať niečo také. Toto sú jeho zvláštne, no nápadité výtvory a je otázne, či budú mať v budúcnosti úspech. Možno áno, pretože vôbec nie sú nevyužiteľné, práve naopak.

Lego ponožky:

Držiak na nápoje. Otvorenú plechovku by ste tam zrejme položiť počas zákruty nechceli:

Skrinka na ponožky:

Stojan na zmrzlinu:

Takýmto spôsobom písať sms by sa páčilo najmä starším generáciám:

A čo tak miska na ruku?

Sveter s golierom či bez?

Zdroj

Foto: Boredpanda

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre