Ak je vám oddaný a ste preňho tá pravá, nikdy vás neprinúti prejsť týmito 7 vecami

3801

Oddaný, vyspelý a vyrovnaný chlap, je snom každej jednej ženy. Tento typ je najpríťažlivejší zo všetkých. Dnešná moderná doba nám niekedy zastiera zrak inými hodnotami a miliónmi vecí, na ktorých skutočne nezáleží. Takto krásne začiatkom Nového roka, by sme si mali dať jedno jediné predsavzatie : Buďme viac vďační za to, čo máme. Dámy, pozrite sa na svoju polovičku, ktorá možno práve podriemkava na gauči a zamyslite sa nad tým, aké máte šťastie. 7 vecí nižšie, ktoré pre vás váš chlap robí, vám pravdepodobne otvorí oči.  

Nikdy vás neprinúti spochybňovať jeho lojalitu

3
Zdroj: canva

Ak muž, s ktorým ste, flirtuje s inou ženou, zámerne vyvoláva vašu žiarlivosť, skrýva svoj telefón zakaždým, keď sa na jeho obrazovke rozsvieti správa alebo sa objaví akýkoľvek iný znak, že dokonca uvažuje o podvádzaní, nemali by ste strácať čas. Vzťah nemôže fungovať bez dôvery. Oddaný muž sa postará, aby ste vedeli, že ste pre neho jedinou ženou na Zemi. Nebude sa zapájať do nevyspelých hier a flirtovania. Neutečie pred záväzkom ani vám nijakým spôsobom neukáže, že si nie je istý svojimi pocitmi.

Nikdy vás nedonúti ho prenasledovať

4
Zdroj: canva

Nebudete musieť ísť nad rámec, aby ste ho urobili šťastným. Nebudete musieť čakať veky, kým odpovie na jednoduchú sms. Nebudete ho musieť prosiť, aby si na vás urobil čas. Ak je pre vás ten pravý, urobí všetky tie veci bez toho, aby na ne myslel. Vždy si nájde spôsob, ako vám ukázať, že na vás myslí. Zavolá, napíše a objaví sa, keď má. Nebudete naháňať jeho, ale budete sa ponáhľať k nemu a to bude znamenať veľký rozdiel.

Nezamrzne zakaždým, keď začnete hovoriť o budúcnosti

5
Zdroj: canva

Ten chlap, ktorý začne mumlať a zmení tému zakaždým, keď sa objavia vaše budúce plány, jednoducho nie je pripravený na vážnejší a oddaný vzťah. Nemusí to byť niečo také vážne ako nasťahovanie sa spolu, mať deti a oženiť sa, obzvlášť skoro. Mal by si však s vami naplánovať aspoň dovolenku alebo ísť na nejakú akciu o pár mesiacov či rok. Znamená to, že ani na podvedomej úrovni si bez vás nevie predstaviť svoju budúcnosť. Tieto maličkosti oddeľujú oddaného a vyspelého muža od niekoho, kto vás iba namotáva.

Nikdy vás nebude súdiť

6
Zdroj: canva

Bude počúvať, aby pochopil. Rešpektuje vašu minulosť a prítomnosť. Nikdy by neprevetral vašu špinavú bielizeň, aby vám ublížil alebo vyvolal vašu neistotu. Oveľa radšej by urobil všetko, čo je v jeho silách, aby vám ukázal, aká ste úžasná, ako všetci máme svoje chyby a že na nich nie je nič zlé. Oddaný muž uvíta vaše silné stránky a poradí si s vašimi nedostatkami, pretože si je dobre vedomý toho, že sa budete musieť vyrovnať aj vy s jeho. Vie, že nie je dokonalý a nebude na vás vyvíjať taký tlak.

Nikdy nebude dávať sľuby, ktoré nemôže dodržať

7
Zdroj: canva

Dôslednosť bude jednou z jeho najcennejších vlastností. Bude vám chcieť ukázať, že sa na neho dá spoľahnúť a že je to muž, s ktorým sa dá budovať spoločný život. Nikdy nezruší vaše plány na poslednú chvíľu, ak neexistuje vyššia moc, ktorá by ho zastavila. Dnes nepovie jednu vec a nabudúce to nevezme späť. Nebude sa motať okolo horúcej kaše, aby sa dostal k veci – povie vám to rovno. Nikdy nebudete mať potrebu o ňom pochybovať a aj keď niekedy zlyhá vo svojich pokusoch, budete vedieť, že urobil maximum.

Nikdy nezačne bojovať bez toho, aby na to nemal dobrý dôvod

8
Zdroj: canva

Medzi nami sú aj muži, ktorí používajú boj ako prostriedok komunikácie. Z ničoho nič začnú boj a to zakaždým, keď sa im niečo nepodarí. To je len ďalšia veľká červená vlajka emocionálnej nezrelosti. Vyrovnaný a vyspelý chlap bude vedieť, že niekedy sú bitky nevyhnutné, ale nikdy ich neurobí väčšími ako vy dvaja. Nebude to o výhre alebo prehre. Pôjde o nájdenie spoločnej reči – ak nie hneď, tak potom, čo sa obaja schladíte. Občasný boj môže pomôcť vzťahu rásť a vyvíjať sa. Ale ak sú vaše hádky takmer každodennou záležitosťou, potom ste v zlom vzťahu, ktorý vás emocionálne vyčerpáva.

Nikdy vám nedá pocítiť, že si sama

9
Zdroj: canva

Existujú vzťahy, vďaka ktorým sa cítite osamelejšie, než keby ste bola sama. Sú muži, ktorí nebudú mať problém s tým, že budete robiť všetko ťažké sama a že vynaložíte všetko úsilie na to, aby veci fungovali.Starajú sa o svoje potreby a „stratia“ sa vždy, keď im nejaká situácia nevyhovuje. Správny chlap nikdy neodíde – nech sa deje čokoľvek. V jeho náručí sa budete cítiť bezpečne a chránene. Keď vám nemôže s ničímpomôcť, bude vás aspoň počúvať. Vždy, keď sa stane niečo dobré alebo zlé, bude vaším prvým telefonátom a vždy bude pri vás. Podelí sa o vaše šťastie a uteší vás vo vašich smutných dňoch.

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.