Okúste All inclusive dovolenku v 4* hoteli v Tunisku teraz za akciovú cenu iba 488€!

332

Ani Tunisko nie je zlou destináciou pre strávenie nezabudnuteľnej dovolenky, práve naopak. Je to krajina, ktorá sa teší v posledných rokoch stále vyššej popularite. Ak ešte hľadáte nejakú zaujímavú destináciu pre strávenie dovolenky, tak práve toto je jedna z možností. V meste Yasmine Hammamet a 4* hoteli Bahia Beach si užijete 8-dňovú All inclusive dovolenku len za 488€.

Viac o tejto ponuke:

– Hotel Bahia Beach sa nachádza v blízkosti centra mesta Yasmine Hammamet a od krásnej piesočnatej pláže je vzdialený iba necelých 150 m. Bohaté celodenné aktivity či skvelé wellness centrum, aj toto tam zažijete.

– Ak sa ale budete náhodou nudiť, tak navštíviť môžete neďaleký zábavný park Carthage Land, množstvo obchodov, reštaurácií a kaviarní.

– Hotel zahŕňa aj tri bazény, Wifi, detský bazén, 2 bary, detské ihrisko či miniklub pre deti.

– Čo sa týka športových aktivít, tak k dispozícii budete mať animačné programy, večerné programy, tenis, plážový volejbal, aerobik, vodná gymnastika, boccia, lukostreľba, stolný tenis, šípky, wellness, fitness, masáže, sauna, vodné športy na pláži či 18-jamkové golfové ihrisko.

– Stravovanie je zabezpečené formou all inclusive, čiže zahŕňa raňajky, obedy a večere formou bufetu, počas dňa ľahké občerstvenie, neobmedzené množstvo nealkoholických a miestnych alkoholických nápojov.

Priemerné počasie počas dovolenky bude na úrovni 34 stupňov Celzia. Ak ešte hľadáte dovolenku na poslednú chvíľu, tak môžete zvážiť aj túto celkom možnosť. Cena je na takejto úrovni kvôli tomu, že Invia túto dovolenku ponúka zo 40% zľavou.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre