Okúste krásnu Malorku a užite si All inclusive pobyt momentálne od 309€ v 3* hoteli!

342

Malorku netreba snáď nikomu zvlášť predstavovať, je to klenot medzi ostrovmi. A ak ho chcete zažiť na vlastnej koži, máte skvelú možnosť! Dovolenku strávite v 3* hoteli Cala Romani. V cene je zahrnutá aj letenka a transfer. Máte na výber s viacerých termínov. Za cenu 309€ si užijete 5-dňový pobyt, ak si však trochu priplatíte, tak za 8 dní si ho môžete vychutnať za 419€!

mallorca fotografia
Foto od Kyle Taylor, Dream It. Do It.

V cene je:

– obojsmernú letenku priamo z Bratislavy, plus letiskové a palivové poplatky. Čo sa týka batožiny, tak bezplatne si so sebou môžete vziať 1 príručnú batožinu o rozmeroch 40x20x25 cm.

– samozrejmosťou je strava zodpovedajúca pobytu All inclusive v 3* hoteli Cala Romani.

– v cene je zahrnutý aj transfer letisko – hotel – letisko.

– nezabúdajme ani na všetky letiskové poplatky súvisiace s letenkami či online check in – elektronickú registráciu pasažierov a vystavenie palubného lístka.

Skvelé ubytovanie:

Cala Romani*** je ideálny aj pre rodinnú dovolenku. Krásnu pláž Cala Domingos Gran nájdete cca iba 600 m od hotela. Reštaurácie s obchodmi len cca 300 m. Hotelový komplex má 504 ubytovacích jednotiek umiestnených v 3 budovách, pričom v roku 2014 prešiel kompletnou rekonštrukciou.

Využite túto skvelú ponuku na Malorke, ktorá sa považuje za perlu celých Baleárskych ostrovov. Tento ostrov dokáže uspokojiť aj toho najnáročnejšieho dovolenkára na svete.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre