Vynašli tieto osobnosti stroj času? Niekoľko vtipných porovnávacích fotografií, ktoré to dokazujú !

51290

Ak by ste vynašli stroj čas a mohli sa premiestniť z minulosti do budúcnosti asi by ste sa chceli stať niekým váženým a možno aj známym.  Celebritou ako je Brad Pitt alebo Johnny Depp. Tieto vtipné porovnávacie fotografie vás presvedčia, že možno niektoré celebrity predsalen stroj času vynašli.

Od samotného počiatku zeme až dodnes chodilo po tejto planéte už približne 117 miliárd ľudí. Vzhľadom na tak veľký počet ľudí je veľmi pravdepodobné, že narazíte na tvár niekoho, kto sa zas veľmi podobá na človeka, ktorého možno poznáte. Nuž a podobnosť niektorých ľudí s dávnymi predkami, ktorí žili v minulosti je naozaj obrovská. Toto sú vtipné fotografie, ktoré vás prinútia rozmýšľať o tom, či vynález, ktorý dokáže meniť tok času naozaj existuje. 

Spevák Michael Jackson

Prečítajte si viac o živote Michaela Jacksona  v článku. Medzi jeho najznámejšie albumy patria „Off the Wall“ (1979), „Thriller“ (1982), „Bad“ (1987), „Dangerous“ (1991) a „HIStory: (1995). „Thriller“ zostáva najpredávanejším albumom všetkých čias s viac ako 66 miliónmi predaných kópií na celom svete.

Herec Nicolas Cage

Nicolas Cage, narodený 7. januára 1964 ako Nicolas Kim Coppola, je americký herec, producent a režisér. Pochádza z rodiny s bohatým filmovým zázemím; je synovcom filmára Francisa Forda Coppolu. Cage sa presadil ako všestranný herec známy svojimi intenzívnymi výkonmi a eklektickým výberom úloh.

Herec Sylvester Stallone

Sylvester Stallone, narodený 6. júla 1946, je americký herec, scenárista, producent a režisér, známy najmä vďaka svojim úlohám v kultových akčných filmoch. Preslávil sa v 70. a 80. rokoch 20. storočia stvárnením dvoch legendárnych postáv: Rocky Balboa a John Rambo.

Herec Keanu Reeves

Keanu Reeves, narodený 2. septembra 1964, je kanadský herec, producent a hudobník. Preslávil sa úlohami v širokom spektre filmov, ktoré zahŕňajú viacero žánrov vrátane akčných, sci-fi a dramatických. Reeves je známy svojou výraznou prítomnosťou na plátne, často stvárňuje postavy, ktoré sa vyznačujú tichou intenzitou a stoicizmom.

Herec Brad Pitt

Toto sú najlepšie filmy Brada Pitta. Brad Pitt, narodený 18. decembra 1963, je americký herec a filmový producent. Prvýkrát sa preslávil úlohou kovbojského stopára v road movie Thelma a Louise (1991). Odvtedy sa Pitt stal jedným z najrozpoznateľnejších a najuznávanejších hercov v Hollywoode, známym svojou všestrannosťou, charizmou a nápadným vzhľadom.

Herec Alec Baldwin

Herec Robin Williams

Herec Rupert Grint

Herec Tom Hiddleston

Herec Johnny Depp

Herec Peter Dinklage

Herec Steve Martin

Zdroj

Foto: Brightside

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

1 Komentár
Najhodnotnejšie
Najnovšie Najstaršie
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
Mia
28. júna 2021 7:44

Zdravím, ja som našla tiež podobnosť herca Édgara Ramíreza a vedca Ivan Petrovič Pavlov. Jedna fotografia ako sedí na stoličke ma zaujala aj v inom vašom článku, kde o ňom píšete v časti #1112, a tam sa mi veľmi podobá na spomínaného herca :D