Odpovede na otázky, ktoré sa ženy boja opýtať mužov

4147

Ženy, možno vám v hlave vŕtali niekedy otázky na mužov, ktoré ste sa ich ale neodvážili opýtať. Ak je to aj váš prípad, v dnešnom článku možno nájdete odpovede na tie vaše.

Kto by mal platiť na prvom rande?

Tradične je na chlapoch, aby zaplatili za prvé rande. Dáva nám to pocit úspechu a zadosťučinenia, keď sa o vás takto „postaráme“. „Byť mužom“ vo vzťahu.

Niektorí uprednostňujú rozdelenie účtu v mene finančnej spravodlivosti alebo len preto, že nezarábajú príliš veľa (ale to vám samozrejme nepovedia).

Môžu sa tiež chcieť vyhnúť tomu, že budete predpokladať, že budú vždy platiť, keď ste v meste.

pexels photo 3171204
Zdroj: Pexels

Myslia chlapi často na sex?

No, tak trochu…

Je všeobecne známe, že muži myslia na sex každých 7 sekúnd. Aj keď to nie je pravda, treba priznať, že hovoríme o ženách často. Sex je pre chlapov považovaný za chvályhodný, rovnako ako počet žien, ktoré „zviedli“.

Byť pannou sa žiaľ dnes často považuje za niečo čudné, najmä v období dospievania. To podnecuje chlapcov, aby ešte viac aktívne vyhľadávali a túžili po sexe. 

pexels photo 4553619
Zdroj: Pexels

Čo priťahuje mužov na ženách?

Ak si chlap hľadá ženu, s ktorou chce byť viac ako len na jednu noc, nepozerá sa len na zadok, či prsia. Aj keď je pravda, že si to všímame. Odhliadnuc od toho, každý preferuje niečo iné. Vo všeobecnosti je to vaša osobnosť, oči a úsmev. 

pexels photo 908602
Zdroj: Pexels

Páči sa vám na ženách viac make-upu alebo menej?

Určite menej. Väčšina chlapov zvyčajne odpovie, že lepší je žiadny make-up alebo len nejaký prirodzený. Máme radšej, keď ženy používajú trochu make-upu. Ukazujete tým, že sa o seba staráte.

Naozaj nemáme radi umelé mihalnice, umelé nechty, napichané pery atď., ale samozrejme by ste mali robiť to, čo uznáte za vhodné.

pexels photo 1523528
Zdroj: Pexels

Chcete vedieť, čo si ženy myslia?

Jedno veľké ÁNO!! Komunikácia je základom všetkých zdravých vzťahov. Bez nej žiaľ zbytočne končí mnoho z nich. Ak máte niečo na srdci povedzte nám to!

Veľa krát od nás očakávate, že budeme vedieť sami od seba čo vám je. A keď sa vás to aj opýtame, dajte si pozor na odpovede typu ako: Nechaj tak alebo nič. Pretože my to potom naozaj necháme tak a oheň je na streche úplne zbytočne!

pexels photo 984954
Zdroj: Pexels

Mala by ťa žena pozvať von?

Určite! Nie všetci chlapi sú takí sebavedomí, ako princovia Disney, takže je užitočné, ak chcete prevziať iniciatívu aj vy. Ukazuje to tiež, že máte záujem, čo je pre chlapov skvelým posilňovačom ega! Takže ak sa vám páči, nebojte sa prejaviť záujem.

Zdroj

Ahoj, volám sa Tomáš. Vo voľnom čase sa venujem hudbe, rád športujem a trávim čas s blízkymi. Odmalička som miloval čítať, no neskôr som si našiel záľubu aj v písaní. Preto budem rád, ak vám moje články aspoň trochu spríjemnia deň.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.