Pár horlivých fanúšikov Harryho Pottera spečatil svoju lásku svadbou, ktorá bola rovnako magická

529

Skutočná odvaha spočíva v tom, že si zariadite život podľa seba, a to bez akéhokoľvek ohľadu na to, čo povie okolie. Tento pár vám ukáže, ako to môže vyzerať. A tiež vám pripomenie, že je to váš život a stále by ste mali robiť vlastné rozhodnutia.

Obaja milujú Harryho Pottera a to natoľko, že túto tématiku preniesli aj na svoj veľký deň. Ich svadba sa totiž niesla v duchu najznámejšieho čarodejníckeho príbehu na svete. Poznajú sa a tvoria pár aj vďaka tomuto celosvetovému hitu. Novomanželia Ria Scriggins a Matthew Tipper sa do seba zamilovali, keď zistili, že obaja sú fanúšikmi kníh od J.K. Rowlingovej.

Svoju lásku sa rozhodli spečatiť v meste Leicestershire v Glenfield Town Hall týmto veľmi netradičným spôsobom. Na obrad prišli v známom aute, ktoré vo filme lietalo a vlastnil ho Ronov otec. Ženích mal na sebe plášť, okuliare a tématickú kravatu. Dokonca obaja si vzali aj kúzelné paličky a priniesli so sebou sovu či metly. Hostia sa taktiež nedali zahanbiť – všetci si na seba dali niečo, čo bolo typické z príbehu Harryho Pottera. Svadbu mali presne takú, akú si vysnívali – možno povedať, že absolútne magickú.

34-ročná nevesta Ria sa k svojej vášni vyjadrila takto: „Vždy som bola obrovská fanúšička Harryho Pottera. Vyrastala som pri čítaní príbehov a pozeraní filmov. Nikdy predtým som nestretla nikoho takého, ako Matthew. Je taktiež vášnivý fanúšik a je úžasné, že sa môžete s niekým podeliť o svoje šťastie.“ Počas obradu nevyužívali iba tématické predmety a odevy, ale aj slová. Obrad sa nezaobišiel bez pamätných výrokov, akým je aj: „Po tom všetkom?“ – „Vždy“.

Celá svadba bola premyslená až do najmenších detailov. Dokonca aj na stoloch boli malé zlaté čokoládky so zlatými krídlami. Nevestine šaty síce boli biele, no išlo o rovnaký štýl šiat, aké mala aj Hermiona v 4. časti na turnaji čarodejníkov. Tak čo, odhodlali by ste sa na niečo podobné?

Zdroj

Foto: Facebook

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre