Poľská modelka si dala potetovať očné buľvy. Na jedno oko nevidí a aj druhé pomalý stráca zrak

31924

Toto je len pre silnejšie povahy. Aleksandra Sadowska z poľského Vroclavu sa rozhodla urobiť niečo, čo je skutočne nepochopiteľné, teda pre drvivú väčšinu ľudí. Chcela napodobniť rapera menom Popek, ktorý má komplet čierne očné buľvy, a tak navštívila tatéra. Ak by si ale bola vedomá toho, ako to dopadne a akú „daň“ za to zaplatí, tak by také rozhodnutie celkom určite nikdy nezrealizovala.

Po celom aktu a zrealizovanom tetovaní sa však začala 25-ročná žena sťažovať na bolesti očí. Miestne médiá informovali, že tatér, ktorý sa označuje ako Piotr A, jej povedal, že je to normálne a odporučil jej, aby si vzala lieky proti bolesti. V poriadku to však ani zďaleka nebolo. Realita je dnes taká, že umelec momentálne čelí obžalobe a hrozia mu 3 roky väzenia. Ukázalo sa totiž, že Piotr A počas toho ako tetoval, tak sa dopustil viacerých chýb. Tou najzávažnejšou bolo, že zvolil nesprávny atrament, ktorý je určený na tetovanie pokožky a v žiadnom prípade by nemal prísť do kontaktu s očami.

Právnička mladej modelky sa k celému prípadu vyjadrila takto: „Existujú jasné dôkazy o tom, že tatér nevedel ako vykonať takýto závažný akt. No aj napriek tomu to podstúpila a viedlo to k hotovej tragédii.“ Lekári povedali Aleksandre, že strata zraku v jej pravom oku je trvalá a poškodenie je nenapraviteľné, navyše pravdepodobne stratí zrak aj v ľavom oku.Žiaľ, lekári mi zatiaľ nepovedali nič pozitívne a neočakávajú žiadne zlepšenie. Poškodenie je príliš hlboké a rozsiahle. Obávam sa, že čoskoro budem úplne slepá. Aj napriek tomu sa však neplánujem uzamknúť do seba a žiť v depresii. Jednoducho budem fungovať ďalej,“ vyjadrila sa mladá žena. Tatér, ktorý je za toto zodpovedný sa však vyjadril, že sa cíti nevinný.

 

 

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre