Ponuka spiatočnej letenky do krásneho Madridu len za 42€!

251

Hlavné mesto Španielska patrí medzi najkrajšie a najvyhľadávanejšie destinácie. Mnoho ľudí o jeho návšteve sníva a mnohých už očaril. Ak patríte do prvej skupiny, teraz máte výbornú možnosť.

madrid fotografia
Photo by Stan89

Teraz máte možnosť zakúpiť si spiatočnú letenku len za 42€! Poletíte však z letiska v Budapešti. Táto cena je však dostupná len pre členov Wizz Discount Club. Ak členom nie ste, členské si môžete zakúpiť za 30€/rok.

Termín:

Za túto cenu je možné zarezervovať si termín od 6.6. – 12.6.2018. Viac na stránke wizzair.

Batožina:

Bez príplatku je možné zobrať si so sebou aj príručnú batožinu s rozmermi maximálne 55×40×23 cm a váhou do 10 kg.

A čo v Madride?

– Navštívte Royal Palace, ktorou je jedna dominantná pamiatka v centre Madridu. Pompézna a obrovská budova kráľovského paláca a je to zároveň najväčší kráľovský palác v západnej Európe.

– Toto mesto patrí medzi mestá s najbohatšími možnosťami kultúrneho vyžitia.

– Je obrovským lákadlom aj pre futbalových fanúšikov, keďže tamojší tím Real Madrid patrí medzi vôbec najúspešnejšie a najznámejšie svetové futbalové tímy.

madrid fotografia
Foto od kozumel

– Park Retiro – mestský park, ktorý je v okolí jazera. Nájdete tam krásne záhrady, fontány a historické budovy. Pri veľkom jazere si môžete prenajať loďku alebo kanoe a previezť sa.

– Určite ochutnajte tamojšiu kuchyňu, napr. jedlá ako Tapas – niečo ako obložené chlebíčky, Cocido Madrileño – mäso, ktoré sa je ako vývar so zeleninou a klobásou, Chocolate con churros – chrumkavé vyprážané tyčinky máčané do roztopenej čokolády.

madrid fotografia
Photo by NakNakNak

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Viac tipov pred návštevou Madridu:

Ak sa chystáte navštíviť toto mesto, rozhodne vám pomôže náš sprievodca, kde nájdete rôzne tipy od toho, kde sa ubytovať, čo navštíviť, akú dopravu použiť alebo čo rozhodne ochutnať. Toto všetko a ešte o čosi viac nájdete na tomto odkaze.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre