Ponuka spiatočnej letenky do nádherného regiónu – Toskánska, len za 30€!

306

Navštívte túto najromantickejšiu časť Talianska. Okrem krásnych kopcov, rozmanitých pobreží ponúka aj krásne mestá. Tie priťahujú vkusných obyvateľov Florencie a rovnako aj klasických turistov z celého sveta.

pisa fotografia
Foto od Robert.Pittman

Teraz máte možnosť zakúpiť si spiatočné letenky len za 30€! Dostaviť sa však musíte na letovisko vo Viedni a odtiaľ odletíte na letisko v Pise. Prepravu zabezpečuje spoločnosť Ryanair.

Termín:

Za túto cenu môžete odletieť napr. v termíne od 18.6. – 25.6.2018. Viac na stránke Ryanair.

Batožina:

Môžete si so sebou zobrať batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou max. do 10 kg, tá bude umiestnená do podpalubia. Do lietadla si so sebou môžete zobrať tašku s rozmermi 35x20x20cm.

A čo v Toskánsku?

– Úžasná miestna gastronómia pozostáva z vynikajúcich surovín, napr. diviak, steak, biele hľuzovky alebo hojná produkcia zo zelenej a zlatej toskánskej úrody, všetky tieto jedlá vám pripravia na vysokej úrovni.

– Florencia je mestom módy a tiež domovom návrhárov ako Salvatore Ferragamo či Roberto Cavalli. Takže s prázdnou rukou neodíjdete. A navyše má výhodnú polohu, keďže je neďaleko Ríma a Benátok.

florencia fotografia
Foto od Jo@net

– Nezabudnite navštíviť stredoveké opevnené mesto Castiglione della Pescaia alebo Sienu – jedno z najkrajších stredovekých miest, či tiež aj rybársku dedinku Porto San Stefano.

Návštevníkov láka tento kraj hlavne na krásne kopce a vinohrady, historické mestá, skvelé jedlo alebo víno zo známej oblasti Chianti. Nech sa rozhodnete navštíviť ktorékoľvek mesto v tomto regióne, odnesiete si odtiaľ krásne zážitky.

– Mesto Pisa preslávila 56-metrov vysoká šikmá veža, ktorá je svetovou ikonou. Veža sa momentálne odkláňa od osi o približne 4 metre. V minulosti bola naklonená ešte viac, no v rokoch 1990 – 2001 ju pri rekonštrukciách trochu narovnali.

pisa fotografia
Foto od Strocchi

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Ďalšie tipy pred návštevou Talianska:

V prípade, že chcete preskúmať viac v tejto krajine a vyberiete sa napr. do Ríma, nezabudnite si prečítať nášho sprievodcu, ktorý vám môže pomôcť. Nájdete v ňom užitočné rady a tipy, ako a kde sa ubytovať, čo ochutnať alebo čo určite vidieť. Všetko potrebné nájdete na tomto odkaze.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre