Ponuka spiatočných leteniek na jún z Bratislavy do Paríža len za 53€!

284

Toto nádherné romantické mesto láka neuveriteľný počet turistov každý rok. A ak ste tam ešte neboli, teraz máte jedinečnú možnosť napraviť to. Práve teraz je Paríž na dosah.

paris fotografia
Photo by GoBlues

Teraz je k dispozícii výhodná cena spiatočných leteniek iba 53€! Odletíte do Paríža priamo z Bratislavy. Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Ryanair.

Termín:

Za túto cenu leteniek si môžete zaobstarať výlet v termíne napr. od 16.6. – 23.6.2018. Viac na stránke Ryanair.

Batožina:

Môžete si so sebou zobrať batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou max. do 10 kg, tá bude umiestnená do podpalubia. Do lietadla si so sebou môžete zobrať tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Zopár dôvodov, prečo by ste mali rozhodne navštíviť Paríž:

– veľká časť mesta nádherného mesta je zapísaná na zozname kultúrneho dedičstva UNESCO.

– Niet nad príjemné raňajky v kaviarni – výbornú kávu s čerstvým croissantom si vychutnáte na ulici v ktorejkoľvek kaviarni. Tých je tam dostatok.

– Eiffelová veža – nenechajte si ujsť túto ikonickú a najznámejšiu francúzsku pamiatku, so všetkým čo k nej patrí. Z jej úplného vrcholu si vychutnáte výhľad na celé okolie.

– Luxemburská záhrada – okrem múzeí, ktorých je v Paríži neúrekom, dobre padne posedieť si niekde v pokoji prírody. Vo veľkom parku s rozlohou 224-tisíc štvorcových metrov za Luxemburským palácom, si vychutnáte atmosféru Francúzska.

– Večerný výhľad z Trocadéra – Paríž večer ožíva v kluboch, reštauráciách i prechádzkach. Ak chcete vidieť vysvietený Paríž zvýšky, vyjdite večer na Trocadéro k Palais du Chaillot, kde sa nachádza múzeum námorníctva a múzeum človeka. Je na vyvýšenom mieste na pravom brehu Seiny oproti Eiffelovej veži.

– Moulin Rouge – v preklade červený mlyn je jeden z najznámejších kabaretov na svete a tiež symbol Paríža. Jeho červené svetlá lákali a ešte vždy lákajú davy ľudí, ktorí chcú tento lokál navštíviť a spríjemniť si pobyt v meste.

paris fotografia
Photo by Hermann

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

paris fotografia
Photo by edmondlafoto

Viac tipov pred návštevou Paríža:

V prípade, že sa chystáte navštíviť toto francúzske mesto, neváhajte si prečítať nášho sprievodcu, ktorý vám môže pomôcť. Nájdete v ňom rôzne tipy a rady čo ochutnať, ako sa dobre ubytovať, čo v meste určite vidieť alebo o doprave v Paríži. Toto a ešte o čosi viac nájdete na tomto odkaze.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre