Práca snov – v rozprávkovom Karibiku ponúkajú prácu barmana v malom bare plávajúcom na mori

936

Chcete si leto užiť a popri tom aj zarobiť? Dalo by sa povedať, že práve táto práca vám umožní jedno aj druhé. Ide totiž o veľmi zaujímavú ponuku na ešte zaujímavejšom mieste. Trúfali by ste si pracovať ako barman v bare, ktorý sa nachádza v nádhernom karibskom mori?

Foto od youtube

Úspešný žiadateľ bude prevádzkovať bar, ktorý nesie názov „Floyd’s Pelican Bar“. Je jedinečný tým, že je prístupný iba loďou, pretože sa nenachádza na pevnine, ale v mori. Od pobrežia Jamajky je vzdialený jeden kilometer. Barman, ktorý napokon túto prácu dostane sa nemusí strachovať ani o ubytovanie či dopravu, pretože mu to zamestnávateľ zaplatí. Navyše, k tejto práci ani nepotrebujete žiadnu kvalifikáciu či vzdelanie. O túto prácu môže každý uchádzač požiadať online.

Medzi náplň práce patrí aj púšťanie hudby, obsluha s úsmevom, komunikácia s miestnymi, ale aj s turistami či občasné kŕmenie pelikánov. Jodie Kidd, ktorý bude pomáhať s posudzovaním žiadosti povedal: „Karibik je nesmierne nádherný. Je to neuveriteľná šanca pre každého, kto chce spojiť tú najlepšiu prácu na svete s jednou z najlepších exotických destinácií, kde si užijete skvelú dovolenku, tak na čo ešte čakáte?“

Foto od youtube

Joe Thompson, výkonný riaditeľ spoločnosti Virgin Holidays, sa zas k tejto ponuke vyjadril takto: „Myslíme si, že Karibik bude vaše ihrisko plné zábavy a krásy, ktoré môžete takto dokonale preskúmať, a to od bielej pláže až po živú kultúru.“

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

1 Komentár
Najhodnotnejšie
Najnovšie Najstaršie
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre
4. augusta 2021 11:21

Aj s priatelkou mame zaujem o pracu v Karibiku. Venujeme sa sportovaniu a obaja mame dobru znalost anglickeho jazyka