Poznáte to. Na prvom rande vás úplne dostala, to druhé a tretie bolo ešte lepšie. Zaľúbili ste sa. Ani neviete ako a bývate spolu. Cítite, že je to tak v poriadku, lebo je to super žena, je vám s ňou dobre a takýto život sa vám nesmierne páči. A zrazu to začne. Najskôr iba v miernych náznakoch, postupne sa to však zhoršuje. Prudké zmeny nálad, všetko, čo urobíte je zlé alebo nedostatočné. Vo vašej domácnosti je veľa kriku a veľmi dusná atmosféra. Vravíte si, že to prejde. Zlý deň, zložité obdobie v práci alebo ženské dni. Po pár mesiacoch si však uvedomíte, že to neprechádza. Vaša priateľka je na vás zlá a nepríjemná. Neviete, čo s tým? Tu je 13 pravdepodobných dôvodov, prečo sa to deje

Možno ste jej ublížili

Zdroj: canva

Nechtiac ste si to spôsobil sám. Skúste zaloviť v pamäti, či ste v poslednej dobe nepovedal alebo neurobil niečo, čo by ju mohlo raniť. Pokiaľ je to tak, tak porozmýšľajte nad tým, ako získať jej odpustenie. Na začiatok bude určite stačiť úprimné ospravedlnenie. Ďalej uvidíte, ako sa situácia bude vyvíjať a podľa toho sa zariadite.

Prestala vás ľúbiť

Zdroj: canva

V živote sa to stáva. Stalo sa to snáď každému. Jednoducho a prosto k vám váš partner alebo partnerka prestane prechovávať city. Čakali by ste asi, že sa s vami rozíde a povie vám pravdu, ako to vlastne je, namiesto toho aby na vás bola odporná. V ženskom svete to však nie je také ľahké. A možno je to práve vaša vina. Nevážili ste si ju a správali ste sa k nej akoby bola samozrejmosťou, až postupne všetko krásne, čo k vám cítila prerástlo do niečoho negatívneho.

Stretáva sa s niekým iným

Zdroj: canva

Dnešná doba praje rýchlemu zoznamovaniu cez internet. Nie je žiaden problém nájsť si niekoho za pár minút na zoznamke. Preto je možné, že si vaša priateľka našla niekoho iného, kto pre ňu znamená viac ako vy a na vás je preto zlá. Nemá odvahu sa s vami rozísť alebo vám čokoľvek povedať. Pravdepodobne vyčkáva na správny okamih. Zmena správania je jedným z príznakov. Je načase sa s ňou porozprávať.

Je jednoducho zlá

Zdroj: canva

Je vedecky dokázané, že váš mozog v stave zamilovanosti nevníma negatívne vlastnosti vašej polovičky. Sú to klasické ružové okuliare, cez ktoré vidíte iba pozitívne veci. Vaša priateľka je na vás zlá od začiatku. Len ste to nevideli. A bude zlá aj naďalej. Je proste taká a nezmení sa. A vy ju taktiež nezmeníte.

Má osobné problémy, o ktorých neviete

Zdroj: canva

Stáva sa to v manželstvách, vo vzťahoch a priateľstvách, že často nevieme, čo sa deje s ľuďmi okolo nás. Niekedy je to obyčajná chyba v komunikácii, inokedy len partner alebo partnerka nechce zaťažovať toho druhého so svojimi problémami. Pokiaľ si myslíte, že by to mohol byť dôvod zlého správania vašej partnerky, skúste sa s k nej „priblížiť“ a zistiť, čo je vo veci. Niekedy úplne stačí, keď sa vám vyrozpráva a veci sa vrátia do normálu.

Hormonálne zmeny

Zdroj: canva

Je možné, že to vnímate ako výhovorku, ale naozaj to tak nie je. Žena nemôže za to, čo sa deje. Mnohé hormonálne problémy u žien si vyžadujú dohľad odborníka a nastavenie liečby. Príroda to zariadilatak, že tieto hormonálne výkyvy sú súčasťou života každej ženy. U niektorých sa neprejavujú navonok takmer vôbec, ale niektorých je to naozaj peklo. Majte preto trpezlivosť a kým sa vzdáte vašej úžasnej ženy, buďte si istý, že za to nemôžu hormóny.

Psychické problémy

Zdroj: canva

Fenomén dnešných dní je, že čoraz viac ľudí trpí psychickými problémami. Vo všeobecnosti je to v spoločnosti stále dosť tabuizovaná téma, aj keď v posledných rokoch sa o tom hovorí o niečo viac. Ľudia sa však za psychické problémy hanbia a vo väčšine prípadoch si ich nepriznávajú. Preto je možné, že má vaša priateľka depresiu alebo  úzkostné stavy a to vplýva na všetky aspekty jej života. Aj na správanie voči vám. 

Sklamanie

Zdroj: canva

Najväčší mudrci hovoria, že pre šťastný život by sme nemali mať žiadne očakávania na ostatných ľudí. Je to však dosť nereálne. Vždy niečo očakávame. A výnimkou nie sú ani vzťahy. Pokiaľ vaša partnerka mala na vás príliš vysoké očakávania a vy ste nesplnili jej štandardy, je určite sklamaná. Sklamanie ide ruka v ruke s frustráciou a všetko to prerastie do hnevu. A dôvodom jej hnevu ste vy. Vy ste predsa nesplnil jej očakávania.

Prišla na to, že sa k sebe nehodíte

Zdroj: canva

Postupom času prišla na to, že máte veľmi málo spoločného. Že máte iné názory na veci, že chcete iné veci teraz, ale aj do budúcnosti. Vaše cesty sa začínajú rozchádzať a ona si to uvedomila skôr ako vy. Ona zatiaľ nevie, ako vám to povedať. Skôr či neskôr by ste na to prišiel aj sám.

Má problém s dôverovaním komukoľvek

Zdroj: canva

Dôvera je veľmi krehká vec.  Dôverovať niekomu znamená byť zraniteľným. Ženy, ktoré majú problémy s dôverovaním mohli zažiť množstvo sklamaní vo vzťahoch, ale kľudne si to môžu niesť aj ako traumu z detstva. Klasickým príznakom je chronické upodozrievanie vás z rôznych vecí a následne umelo vyvolané hádky. Ak vám stojí za to, musíte byť trpezlivý a veľa sa s ňou rozprávať. Pripravte sa na to, že ju budete musieť uisťovať celý život o tom, že vám môže dôverovať.

Nerešpektuje vás

Zdroj: canva

Pokiaľ vás nerešpektuje, v jej očiach má navrch a môže sa k vám správať, ako chce.  Ste pre ňu podriadený a vôbec si neuvedomuje že je na vás zlá alebo nepríjemná. Robí to preto, lebo môže. Samozrejme pokiaľ voči vám nepociťuje rešpekt, nie je možné aby vás niekedy skutočne ľúbila. Toto pasívno – agresívne správanie voči vám sa bude iba zhoršovať.

Je to jej spôsob, ako si získať vašu pozornosť

Zdroj: canva

Pokiaľ sa vašej priateľke často striedajú nálady a je neznesiteľná, môže to byť preto, že potrebuje byť stále stredobodom pozornosti. A čo sa táka vás, tak chce stredobodom vášho vesmíru. Mali by ste vidieť iba ju a nič iné v živote. Keď sa jej to nedarí iným spôsobom, tak využíva takéto správanie alebo manipuláciu na to, aby dosiahla, čo chce. A to je vaša nepretržitá pozornosť.

Je vlastne naštvaná sama na seba

Vaša priateľka môže mať nízke sebavedomie, komplexy, alebo traumu z detstva, vďaka čomu sa necíti dosť dobrá a sama vo svojich očiach neustále zlyháva. Je so sebou nespokojná, tým pádom je na seba naštvaná a nevie čo s tým. Keďže ste najbližšie, svoj hnev si vybije na vás. Vyzerá to teda, že je naštvaná na vás, ale nie je to tak.

Zdroj

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Please enter your comment!
Please enter your name here

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.