Silný príbeh: Po 65 rokoch sa opäť stretol s láskou svojho života a navždy ju spečatili

99

Hovorí sa, že ak vás niekto skutočne miluje, vráti sa k vám. Nezáleží na tom, aké životné výzvy ho postretnú a s čím sa musí vyrovnať. Hoci nebudete spolu od začiatku, spriaznené duše si k sebe vždy nájdu cestu. To sa stalo aj tomuto páru, ktorý sa opäť stretol po šiestich dekádach a všetkým ukázal, že pravá láska nikdy nezmizne.

Autor fotografie je Simon Godfrey

Cesty Josepha Potenzana a Mary Elkind sa po prvý raz pretli v roku 1959. Stalo sa tak na svadbe Josephovej sestry. Okamžite si padli do oka a niekoľkokrát sa potom aj stretli. Ich životy sa však vyvíjali inými smermi a ďalej sa preto nestretávali. Obaja sa vydali vlastnými cestami, pričom Mary sa neskôr aj vydala.

V roku 2020, keď mal Joseph 90 rokov, naňho však prišla silná vlna osamelosti. Spomenul si na Mary a nadviazal s ňou kontakt. V tom čase už vdova dostala pozvanie na kávu, ktoré s radosťou prijala. Ich hrejivé priateľstvo časom opäť rozkvitlo do pekného romantického vzťahu.

Autor fotografie je Nina Hill

Nedávno spravili rozhodnutie, ktoré všetkých prekvapilo. Tento zamilovaný pár totiž oznámil zasnúbenie. Hoci boli najprv rodinný príslušníci zmätený, Joseph a Mary sa nakoniec vzali. Dnes si užívajú spoločnosť toho druhého a vážia si druhú šancu na lásku.

Sú dôkazom, že na šťastie a lásku nikdy nie je neskoro, a to ani po dlhých rokoch odlúčenia. Preto nezúfajte, ak sa náhodou nachádzate v náročnom životnom období. Verte, že vás čakajú lepšie zajtrajšky!

Zdroj

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre