6 dôvodov, prečo randenie so ženou, ktorá zostala chvíľu slobodná, bude najlepším rozhodnutím vášho života

7765

Keď sa stretnete so ženou, ktorá je nejakú dobu single, nemyslite si, že je to preto, že ju nikto nechce.Rozhodla sa zostať slobodná, pretože si je vedomá svojej hodnoty. Nikdy sa nechcela uspokojiť s málom. Bola pripravená čakať na ‚toho pravého‘, na toho, kto bude poznať aj jej hodnotu, nie preto, že by s ňou niečo nebolo v poriadku. Keď ju stretnete, objavia sa pred vami všetky odpovede a keď vás pohltí jej sebadôvera, pravdepodobne sa do nej zamilujete. Okrem toho s ňou pravdepodobne budete chcieť chodiť a ak sa vám podarí, aby sa do vás zamilovala, budete tým najšťastnejším mužom na svete. Randenie s dievčaťom, ktoré zostalo chvíľu slobodné, bude voľbou vášho života a tu je konečných šesť dôvodov na potvrdenie tohto tvrdenia:

Nebudete musieť bojovať s jej minulosťou

3 77
Zdroj: canva

Keď chodíte s dievčaťom, ktoré zostalo chvíľu slobodné, neprinesie do vášho nového vzťahu nič zo svojej minulosti. Nech už ju prenasledovalo čokoľvek, dávno tomu unikla. Takže keď s vami vstúpi do tohto úplne nového vzťahu, bude to nový začiatok. Nebude vás s nikým porovnávať a nebude sa na vás pozerať cez chlapov, s ktorými kedysi chodila, pretože všetci sú už minulosťou. Uistila sa, že medzi nimi a vami je obrovský priestor tým, že zostala chvíľu slobodná.

„Prísavka“ nie je jej štýl

4 54
Zdroj: canva

Hovoríme tu o dievčati, ktoré bolo chvíľu slobodné. Nikoho nebude potrebovať a ani vás nebude dusiť. Nebude potrebovať príliš veľa vašej pozornosti a určite nebude chcieť byť stále okolo vás. Je zvyknutá tráviť čas sama a bude si chcieť udržať svoj priestor, najmä na začiatku. Takže viac miesta pre ňu znamená rovnaký priestor aj pre vás. Toto je jedna z najväčších vecí pri randení s dievčaťom, ktoré zostalo nejaký čas slobodné.

Nebude s vami iba kvôli tomu, že sa bojí byť sama

5 41
Zdroj: canva

Zo všetkých dôvodov, pre ktoré sa rozhodne s vami chodiť, je to ten, o ktorý sa nikdy nebudete musieť starať. Nebude s vami chodiť kvôli strachu zo samoty alebo preto, že má pocit, že potrebuje muža. Nie, bez ohľadu na to, čo vám niekto povie, nebojí sa byť sama. V skutočnosti je jednou z mála ľudí, ktorí si užívajú svoj čas, jednou z tých dievčat, ktoré sa nikdy nenudia a jednou z tých, ktoré nerandia s chlapcami, len aby sa vyhli tomu byť sama. Ak s vami chodí, je to preto, že vás chce, nie preto, že ju k tomu niečo prinútilo.

Pravdepodobne bude mať svoj život premyslený

6 40
Zdroj: canva

Dobre, nemusí mať všetko v živote vymyslené, ale veľa vecí na svojom zozname úloh má vyriešených. Čas „samoty“ využila celkom dobre. Predtým robila veľa vecí, ktoré chcela, je si vedomá toho, čo sa jej páči a čo sa jej nepáči. Čas, keď bola slobodná, bol veľmi užitočný, pretože ho využívala rozumne. Zistila o sebe veľa vecí a možno dokonca prišla na to, ktorou cestou sa chce v živote vydať. Pomohlo jej to rásť a teraz vie, čo v živote chce. Je na vás, aby ste jej dokázali, že si aj vy zaslúžite byť na jej zozname želaní.

Je všetko, len nie neistá

7 40
Zdroj: canva

Nebojí sa názorov iných ľudí, ani ju neuvidíte robiť veci len preto, že to ostatní očakávajú. Už to nie je ten typ človeka. Cíti sa dobre vo svojej vlastnej koži a aj keď môže mať veľa iných vecí, nemusíte sa báť, že bude niekedy neistá. Veľa času trávila sama a toho sa ľudia v živote najviac boja. Neprežila len svoj život naplno, vyštudovala slobodný život a vie, že vždy je lepšie byť single, ako sa uspokojiť s mužom, ktorý si ju nezaslúži.Vždy je lepšie byť šťastný sám, ako byť nešťastný vo vzťahu.

Bude to znamenať, že ste veľmi výnimočný

8 17
Zdroj: canva

Keď sa dievča, ktoré bolo istý čas slobodné, rozhodne s vami chodiť, bude to znamenať, že ste jedným z mála šťastlivcov, ktorí si zaslúžia zmeniť jej  status na zadaná. Neprijala by zmenu svojho vzťahu len kvôli akémukoľvek mužovi. Bude to znamenať, že ste veľmi výnimoční a že máte niečo, čo už nejaký čas hľadá u iných mužov. Bude to hovoriť veľa o tom, aký ste muž. Bude to znamenať, že ste pre ňu dosť dobrý a že konečne našla muža, ktorý si je vedomý svojej hodnoty. Svojho slobodného a šťastného života by sa len tak nevzdala, takže ak sa vám tento typ dievčaťa rozhodne dať šancu, využite ju naplno!

Zdroj

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.