Ryanair ponúka akciové spiatočné letenky priamo z Bratislavy do Dublinu len za 40€!

218

Zelené Írsko počas jari? Nuž, takáto šanca sa len tak neodmieta. Navštívte nádherný Dublin, ale aj okolité miesta, ktoré vo vás určite zanechajú obrovské spomienky.

 

dublin fotografia
Foto od Giuseppe Milo (www.pixael.com)

Zaobstarajte si spiatočné letenky priamo z Bratislavy do írskeho Dublinu len za cenu 40€! Poletíte so spoločnosťou Ryanair. Lete potrvá necelé 3 hodiny.

Termín:

Za túto cenu je dostupný napr. aprílový termín, a to od 3.4. – 9.4.2019. Viac na stránke ryanair.

Batožina:

V prípade, že si zakúpite Priority & 2 Cabin Bags za 12€, tak si môžete so sebou zobrať na palubu 1 malú batožinu a 1 batožinu s hmotnosťou max. do 10 kg a rozmermi 55 cm x 40 cm x 20 cm. Alebo si k malej batožine, ktorá je v cene letenky, môžete dokúpiť podpalubnú batožinu do 10 kg za cenu 8€.

Prečo práve Dublin a Írsko?

– Mesto je ako hotový raj pre milovníkov piva – Guinness patrí medzi tie najznámejšie a najlepšie piva na svete.

– Zájdite si pozrieť aj Univerzitnú knižnicu a knihu Kells. Ide totiž o najstaršiu írsku univerzitu Trinity College, ktorú založila Alžbeta I. v roku 1591. Kniha Book of Kells je veľmi zachovalá a ilustrovaná írskymi mníchmi približne z 8. storočia.

– Jednoznačne by ste nemali vynechať ani Dublinský hrad či najstaršiu budovu v meste – Christ Church Cathedral.

dublin christ church fotografia
Foto od Photographing Travis

– Ďalším skvostom je Temple bar. Ide totiž o výborné miesto vhodné najmä na večerné prechádzky, kde budete mať k dispozícii desiatky kaviarní, krčiem s tradičnou írskou hudbou alebo množstvo medzinárodných reštaurácií.

– Najlepšie výhľady v Dubline ponúka Howth Head. Uvidíte odtiaľ Wicklow Mountains v plnej kráse. Môžete si tiež vychutnať veternú prechádzku po vrcholoch útesu.

dublin fotografia
Foto od Givisas

 

Prečítajte si tiež: Kedy sú letenky najlacnejšie?

 

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre