Seriálové hviezdy Krok za krokom, ako dopadla ich kariéra a čo robia dnes?

1962

Devädesiate roky nám priniesli množstvo zábavných seriálov, a niektoré z nich môžeme vidieť dokonca aj dnes na svojich obrazovkách. Určite ti niekedy napadlo, čo sa stalo s hercami týchto seriálov a ako žijú dnes? V tomto článku nájdeš odpoveď a dozvieš sa, ako dopadli herci zo seriálu Krok za krokom.

Suzanne Somers (Carol Foster-Lambert)

Keď sa Krok za krokom v roku 1998 skončil, nasledujúci rok hrala v jednom ďalšom televíznom filme s názvom The Darklings. Jej herecká kariéra ďalej nepokračovala. Až v lete 2005 si zahrala vo svojej vlastnej show na Broadwayi, The Blond in the Thunderbird.

Suzanne Somers then and now
Zdroj: doyouremember.com

Prekonala niekoľko zdravotných problémov a v roku 2001 jej nesprávne diagnostikovali rakovinu prsníka. Podstúpila operáciu až sa v roku 2008 dozvedela, že nastala chyba. Dnes je šťastná, zdravá a na na jej Instagrame propaguje svoje vlastné ekologické produkty.

Staci Keanan (Dana Foster)

Po úspechu vo filme Krok za krokom sa Staci rozhodla sústrediť na svoje vzdelanie. Promovala s vyznamenaním s titulom v odbore dejiny umenia a tiež študovala vedľajšiu školu vo francúzštine na UCLA.

Staci Keanan in Step by Step and after
Zdroj: doyouremember.com

Teraz je z nej právnička a vyučuje ako asistentka na Southwestern Law School. Má 47 rokov a od roku 2017 je vydatá za herca a producenta Guya Birtwhistla.

Angela Watson (Karen Foster)

Ako mladá herečka bola podvedená mužom ktorý ju okrádal o financie. Nechala sa ním presvedčiť, že to jej rodina ju okradla o honorár zo seriálu Krok za krokom a dokonca ich zažalovala. V skutočnosti to bol on ktorý ju ničil celé roky. Našťastie Angela našla silu oslobodiť sa a udobrila sa aj so svojou rodinou. 

Angela Watson then and now
Zdroj: doyouremember.com

Momentálne 46 ročná bývalá herečka našla nakoniec svojej šťastie, vydala sa a dokonca nahrala aj nejaké piesne. Napríklad pôvodnú pieseň „We Love Santa Claus“.

Christopher Castile (Mark Foster)

Christopher mal krátku hereckú kariéru, ale stihol si zahrať postavu Teda Newtona vo filmoch Beethoven a Beethoven 2. Taktiež daboval postavu Eugena Horowitza v animovanom seriáli Hey Arnold.

Christopher Castile then and now
Zdroj: doyouremember.com

Po odchode z herectva sa taktiež sústredil na vzdelanie a získal magisterský titul. Vo veku 42 rokov vyučuje politické vedy na Biola University v Kalifornii, a tiež aj na Downey Hugh School ako učiteľ histórie v USA. Jeho trieda nemohla mať iný názov ako Krok za krokom.

Patrick Duffy (Frank Lambert)

Patrick si vybudoval slušnú hereckú kariéru. Okrem seriálu Krok za krokom si zahral v Atlantíde, a postavu Bobbyho Ewinga z Dallasu. V roku 1986 jeho život zmenila chladnokrvná vražda jeho rodičov, ktorých zastrelili dvaja opití muži.

Patrick Duffy in Step by Step and today
Zdroj: doyouremember.com

Momentálne má 73 rokov, rád hravá golf, a keď ho v roku 2017 navždy opustila jeho vysokoškolská láska, začal o pár rokov chodiť s herečkou Lindou Purl. 

Brandon Call (JT Lambert)

Aj keď mal Brandon našliapnuté na skvelú kariéru herca, Krom za krokom bol koniec jeho v tejto brandži. Ešte predtým si ale zahral syna Davida Hasselhoffa v seriáli Baywatch.

Brandon Call then and now
Zdroj: doyouremember.com

Dnes má 45 rokov a hovorí sa že vlastní čerpaciu stanicu. Niektorí ale tvrdia, že vlastníci sú jeho rodičia. Nech je to akokoľvek, veríme, že Brandon žije spokojný život mimo svetiel Hollywoodu.

Christine Lakin (Al Lambert)

Krok za krokom bol jej vstup do hereckého sveta. Po skončení tohto úspešného seriálu mala vlastnú sériu s názvom Lovin Lakin, ktorú aj režírovala. Čo pre ňu otvorilo nové možnosti a tak nedávno tento rok režírovala deväť epizód seriálu The Goldbergs.

Christine Lakin in Step by Step and today
Zdroj: doyouremember.com

Dnes má 43 rokov a pracuje aj ako dabingová herečka a od roku 2009 patrí medzi herecké obsadenie animovaného seriálu Family Guy. Aký talent a to všetko začalo postavou Al Lambertovou.

Josh Byrne (Brendan Lambert)

Prvý krát na televíznych obrazovkách bolo Joshua vidieť v roku 1990 v niekoľkých epizódach seriálu Who’s the Boss?. Potom v piatich epizódach The Family Man čo ho prinieslo do seriálu Krok za krokom.

Actor Josh Byrne
Zdroj: doyouremember.com

Počas šiestej série Josh zo seriálu zmizol a jeho odchod nebol nikdy vysvetlený. Momentálne má 38 rokov a veríme že žije spokojný život v Los Angeles v Kalifornii. 

Sasha Mitchell (Cody)

Sasha bol vyhodený zo seriálu počas piatej série, keď bol odsúdený za domáce násilie voči jeho vtedajšej manželke Jeanette Robbins. Vrátil sa ale späť až v siedmej sérii keď už bola show na konci.

Hral vo filmoch Kickboxer, keď prevzal úlohu miesto Jeana-Clauda Van Damma. Má čierny pás v Taekwondo a kedysi bol amatérskym šampiónom v kickboxe. Druhý krát si zahral synovca Patricka Duffyho v seriáli Dallas.

Untitled design 7
Zdroj: doyouremember.com

Dnes 55 ročný Sasha Mitchell je otcom troch dcér a jedného syna a pokračuje v nakrúcaní filmov. Rád varí a je certifikovaný zvárač. Kto by to bol na Codyho povedal, že?

Zdroj

 

 

Ahoj, volám sa Tomáš. Vo voľnom čase sa venujem hudbe, rád športujem a trávim čas s blízkymi. Odmalička som miloval čítať, no neskôr som si našiel záľubu aj v písaní. Preto budem rád, ak vám moje články aspoň trochu spríjemnia deň.

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.