Skvelá All inclusive dovolenka na ostrove Zakynthos teraz vďaka akciovej ponuke len za 488€!

698

Užite si nádhernú krajinu, akou je Grécko a nádherný ostrov, akým je Zakynthos. A to za skvelú cenu. Nechali ste si dovolenku na september? Tak v tom prípade vás potešíme. Môžete okúsiť práve tento 8-dňový pobyt v krásnom 3,5* hoteli Plaza Bay nachádzajúcom sa na nádhernom ostrove Zakynthos, presnejšie v zálive Laganas, len za 488€!

Niečo viac o pobyte:

– Hotel je veľmi obľúbený u návštevníkov a má svojich pravidelných hostí. Nachádza sa pri nádhernej pieskovej pláži s pozvoľným vstupom do mora. Nájdete tam množstvo kaviarní, barov, reštaurácií a obchodíkov.

– K dispozícii budete mať ďalej 2 bazény, detský bazén, slnečníky a ležadlá budete mať pri bazéne zdarma, zatiaľ čo na pláži už za poplatok, detské ihrisko, wifi je taktiež za poplatok.

– Je to skvelá dovolenka jednak pre rodiny s deťmi, ako aj pre dôchodcov, no na svoje si dozaista prídu taktiež mladí ľudia. Hotel je príjemný rodinný a veľmi pekne zariadený.

– Ostrov Zakynthos je nesmierne krásny a vďaka tejto ponuke si budete môcť užiť všetky jeho krásy, ktoré ponúka. Vyskúšajte si Safari na džípoch, potápanie či rôzne vodné športy s kvalitnými službami. Je to najslnečnejší ostrov v celom Stredozemnom morí, ktorý ponúka krásne pláže. A aj všetky tieto prednosti tam priťahujú turistov z celej Európy.

– Stravovanie formou All inclusive, o ktorom sa viac dočítate na stránke spoločnosti, ktorá tento pobyt ponúka. Taktiež sa dočítate o izbách a všetko potrebné.

Ak ste zo západného Slovenska, tak nemusíte ani ďaleko cestovať, pretože odletíte priamo z letiska v Bratislave. Túto last minute dovolenku si dnes zakúpilo už 20 ľudí, preto v prípade záujmu dlho neváhajte, pretože ponúkané miesta sa môžu rýchlo minúť.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre