Skvelé akciové letenky na Korfu priamo z Bratislavy! S Ryanairom odletíte za 16€ tam aj späť

541

Túžite po skvelej dovolenke ešte skôr, ako sa ošiaľ s dovolenkami rozbehne? Navštívte Korfu pred hlavnou sezónou a užite si chvíle oddychu bez davu ľudí a celkom v pokoji. Prečítajte si kedy je najlepšie kupovať letenky .

corfu fotografia
Foto od moorpheus

Zaobstarajte si spiatočné letenky priamo z Bratislavy na krásny grécky ostrov Korfu len za cenu 16€! Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Ryanair. Let potrvá 1 hodinu a 45 minút.

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín napr. od 16.4. – 30.4.2019. Viac na stránke ryanair.

Batožina:

V prípade, že si zakúpite Priority & 2 Cabin Bags za 12€, tak si môžete so sebou zobrať na palubu 1 malú batožinu a 1 batožinu s hmotnosťou max. do 10 kg a rozmermi 55 cm x 40 cm x 20 cm. Alebo si k malej batožine, ktorá je v cene letenky, môžete dokúpiť podpalubnú batožinu do 10 kg za cenu 8€.

Prečo Korfu?

– Tento ostrov nestojí za vašu návštevu iba kvôli jedinečným historickým pamiatkám, ale medzi lákadlá patrí jeho pobrežie a Iónske more v ideálnom spojení s krásnou miestnou prírodou.

– Príťažlivá je veľkosť ostrova, pretože jeho celková dĺžka je iba okolo 60 km a najširšia časť ostrova dosahuje iba 30 km. Požičajte si horský, cestný alebo elektrický bicykel a preskúmajte ostrov.

corfu fotografia
Foto od Dan Lundberg

– Najväčším lákadlom a hlavným cieľom by malo byť pre vás najväčšie mesto ostrova – Korfu, ktorého historické centrum je zapísané do Svetového dedičstva UNESCO. Vo východnej časti uvidíte krásnu Starú pevnosť – Paleo Frourio.

– Západne od pevnosti sa rozprestiera najkrajšia Esplanáda v celom Grécku.

– Ak milujete históriu, tak určite nevynechajte palác Achilleion – letohrádok rakúskej cisárovnej Sisi. Nájdete ho v dedinke Gastouri, iba 10 km juhozápadne od hlavného mesta.

corfu fotografia
Foto od am84

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre