Zaleťte si do Egypta za skvelé ceny leteniek, ktoré tu však dlho nebudú, preto konajte čo najrýchlejšie! Ak si chcete užiť more i pyramídy a dokážete sa rýchlo pobaliť, toto je pre vás!

egypt fotografia
Foto od archer10 (Dennis) 200M Views

Zaobstarajte si spiatočné letenky z Prahy na letisko Marsa Alam len za 78€! S kúpou však dlho neváhajte, takéto ponuky sa míňajú rýchlo. Poletíte s českou spoločnosťou Travel Service.

Termín:

Za túto cenu je dostupný last minute termín, a to od 10.4. – 17.4.2019. Viac na stránke etravel.

Niečo o dovolenke:

– Marsa Alam sa v posledných rokoch stalo populárnym egyptským letoviskom.

– Okrem Egyptu sa jednoznačne oplatí navštíviť aj mesto Marsa Alam, ktoré láka pre svoj úchvatný podmorský svet. Budete tam obdivovať koralové útesy, korytnačky, delfíny a stovky pestrofarebných druhov rýb.

– Užite si šnorchlovanie, v okolí mesta sa totiž nachádzajú mnohé vraky potopených lodí a frekvencia turistov a potápačov je oveľa nižšia ako vo veľkých letoviskách.

egypt marsa alam fotografia
Foto od crosathorian

– Všetky historické pamiatky Egypta budete mať na dosah. Vydajte sa na exkurziu do Luxoru, Asuánu či Káhiry. Pri plánovaní dlhších výletov môžete počítať aj s plavbami po Níle.

– V tesnej blízkosti Marsa Alam leží El Quseir – najstaršie mesto na pobreží Červeného mora, kde okrem malebného prístavu a historického centra budete obdivovať taktiež krásny osmanský hrad.

Mohlo by vás zaujímať:  kedy kupovať letenky ? 

egypt marsa alam fotografia
Foto od crosathorian

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Zanechať komentár

avatar
  Subscribe  
Upozorniť