Skvelý tip: lacné spiatočné letenky priamo z Bratislavy do Girony len za 20€! S Ryanairom

279

Chcete využiť tzv. 2v1? Nuž, máte skvelú možnosť! Vyrazte si do Girony, ktorá je len pár kilometrov od nádhernej Barcelony. Môžete si tak prejsť obidve mestá za relatívne krátky čas.

girona fotografia
Foto od Dave_B_

Využite túto skvelú šancu a zaobstarajte si spiatočné letenky priamo z Bratislavy do Girony len za cenu 20€! Poletíte so spoločnosťou Ryanair. Let trvá niečo vyše 2 hodín.

Termín:

Za túto cenu sú dostupné marcové termíny, a to napr. od 18.3. – 29.3.2019. Viac na ryanair.

Batožina:

V prípade, že si zakúpite Priority & 2 Cabin Bags za 12€, tak si môžete so sebou zobrať na palubu 1 malú batožinu a 1 batožinu s hmotnosťou max. do 10 kg a rozmermi 55 cm x 40 cm x 20 cm. Alebo si k malej batožine, ktorá je v cene letenky, môžete dokúpiť podpalubnú batožinu do 10 kg za cenu 8€.

Silná dvojica – Girona + Barcelona:

– Barcelona je bezpochýb jedno z najkrajších európskych miest, preto ak do Girony poletíte, určite si odskočte aj do srdca Katalánska. V meste je toho toľko, že nebudete vedieť kam skôr ísť, preto vám so všetkým môže pomôcť náš sprievodca, kde nájdete veľmi užitočné informácie, TU.

barcelona fotografia
Foto od JoaquinAranoa

– Girona je taktiež krásne miesto, ktoré by bolo hriech nepreskúmať. Sú tam jedinečné katedrály, krásne historické pamiatky i stredoveké hradby. Budete mať obrovské možnosti – z východnej strany je mesto vstupnou bránou na pobrežie Costa Brava a ak sa vydáte na sever, tak tam sa zas môžete vybrať za turistikou do krásnych Pyrenejí.

– A v prípade, že chcete navštíviť viac zo Španielska, užitočné rady a rôzne tipy nájdete v našom sprievodcovi na tomto odkaze.

barcelona fotografia
Foto od orenstein2

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre