10 hercov, ktorí dokazujú, že sny sú formované tvrdou prácou, disciplínou a množstvom lásky

1634

Mať sen a z celého srdca si želať, aby sa splnil, je niečo, čo nás ako ľudí spája. Niektorí ľudia si myslia, že odsúvajú to, čo chcú, ak o tom hovoria, zatiaľ čo iní nahlas kričia, čo chcú, dúfajúc, že im ich volanie pomôže dosiahnuť ich ciele. Niet však pochýb o tom, že nestačí mať túžby, musíme sa aj snažiť dosiahnuť svoje ciele.

Demi Lovato

Zdroj: brightside.me

Bolo to 7. februára 2010, keď speváčka napísala na svoj účet na Twitteri: „Jedného dňa budem spievať národnú hymnu na Super Bowle.“ No ten deň príde o 10 rokov neskôr. 2. februára 2020 si Demi Lovato splnila svoj sen výkonom tak dobrým, že to dojalo celý svet.

Arnold Schwarzenegger

Zdroj: brightside.me

Arnold Schwarzenegger je príkladom disciplinovaného muža, ktorý bojoval za svoje sny. Napriek všetkému si splnil každý sen, ktorý kedy mal. Prvý z nich dosiahol prekonaním posmeškov svojich priateľov, keď v roku 1965 vyhral súťaž Mr. Europe Junior.

Jennifer Lopez

Zdroj: brightside.me
Zdroj: brightside.me

Keď Jennifer Lopez začínala svoju kariéru, mala jasný cieľ: hrať v romantickej komédii. Vo svojich 52 rokoch si svoj sen splnila viac ako tucetkrát. Prvýkrát to urobila vo filme Svadby podľa Mary v roku 2001, zatiaľ čo v roku 2022 mala premiéru jej najnovšia komédia Vezmi si ma.

Brie Larsonová

Zdroj: brightside.me

Môže to znieť logicky, že každý herec aspoň raz v živote sníva o tom, že si odnesie sošku z udeľovania cien Akadémie. Zdá sa však, že Brie Larson videla budúcnosť, keď v roku 2015 odpovedala svojmu fanúšikovi a napísala na svoj účet na Twitteri: „Pyžamo zvyčajne nosím doma iba v deň Oscara. Mám o tom začať viac premýšľať?“ V roku 2016 musela zmeniť outfit, keďže získala Oscara za najlepšiu herečku.

Chris Pratt

Zdroj: brightside.me

V nahrávke zo zákulisia z roku 2010 Chris Pratt vtipkoval o tom, ako Steven Spielberg trval na tom, aby si zahral v Jurskom parku a on ho odmietol. Ale ako viete, niekedy si musíte dávať pozor na to, čo si želáte, pretože sa to môže splniť. A v roku 2015, ako už možno viete, Chris hral Owena Gradyho v Jurskom svete.

Oprah Winfrey

Zdroj: brightside.me

Oprah Winfreyová prečítala v roku 1983 knihu Alice Walker Fialová farba za jediný deň. Kópie knihy dala svojim priateľom a keď sa dopočula, že z románu sa má nakrútiť film, rozhodla sa, že sa do toho pustí, aj keď nikdy predtým film nenatočila. Nemusela robiť nič, pretože to za ňu urobili producenti a kontaktovali ju, aby hrala postavu Sofie vo filme režiséra Spielberga. Jej výkon jej vyniesol nomináciu na Oscara za najlepšiu herečku vo vedľajšej úlohe.

Lady Gaga

Zdroj: brightside.me

Od malička snívala o tom, že sa stane skvelou herečkou. Vyštudovala herectvo, no nikdy sa jej nedarilo na konkurzoch, takže jej cesta bola hudba. Po tom, čo sa Lady Gaga presadila ako diva so svojimi piesňami, sa stala herečkou a získala Zlatý glóbus za výkon v American Horror Story a Oscara za najlepšiu pôvodnú pieseň vo filme Zrodila sa hviezda, na ktorom sa podieľala aj ako herečka.

Jamie Brewer

Zdroj: brightside.me

Naše limity sú väčšinou v našej mysli a to predviedol Jamie Brewer, ktorý od detstva miluje svet šoubiznisu a napriek všetkému sa dokázal stať herečkou a tiež modelkou. Jedným z jej snov je stať sa vzorom pre tínedžerov a mladé ženy.

Chris Hemsworth

Zdroj: brightside.me

Aj bohovia majú sny, a to je prípad Thora, či skôr Chrisa Hemswortha, ktorý už ako dieťa nacvičoval zabetónovanie svojho mena. Jeho sen sa splnil v roku 2019, keď zapísal svoje meno a vtlačil svoje ruky na hollywoodsky chodník slávy.

Henry Cavill

Zdroj: brightside.me

Je veľmi bežné, že si ako deti predstavujeme, že máme schopnosti a že sme superhrdinovia, no niektorí si tento sen dokážu splniť vďaka kúzlu kina. To bol prípad Henryho Cavilla, ktorý sa so svojimi fanúšikmi podelil o fotografiu, na ktorej ho ako malého chlapca vidieť v pyžame Supermana. Vedeli by sme si ho predstaviť, ako skáče zo stoličky na stoličku a tvári sa, že lieta.

Zdroj

Kristína Vait
Milujem knihy, psychológiu, zvieratá a písanie. Inšpiráciu a energiu čeprám z prírody a skvelých ľudí, ktorí ma obklopujú
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre