Tento umelec vytvára úžasné sochy z recyklovaných kovových častí

1748

Thierry Gall si nikdy nepredstavoval, že jeho život povedie k vytváraniu úchvatných recyklovaných kovových sôch. V roku 2008, poháňaný vášňou pre umenie a životné prostredie, Gall začal experimentovať s montážou, zváraním a brúsením vyradených kovových kusov a častí. To, čo začalo ako malý experiment, čoskoro prerástlo do úplnej vášne.

Jeho výtvory vyrobené z recyklovaných materiálov odrážajú súhru medzi človekom, prírodou a priemyslom. Každá socha rozpráva jedinečný príbeh, nesúci históriu jej komponentov a víziu umelca, ktorý dáva nový život zabudnutým pozostatkom.

Jeho cesta od pedagóga k majstrovi sôch z recyklovaného kovu slúži ako inšpirácia pre začínajúcich umelcov a ekológov. Príbeh Thierryho Galla ukazuje, že tie najjednoduchšie začiatky môžu viesť k mimoriadnym premenám a že skutočné umenie spočíva v tom, vidieť krásu tam, kde ostatní vidia odpad. Pozrite si niektoré z jeho úžasných diel.

#1

zdroj: Thierry Gall

#2

zdroj: Thierry Gall

#3

zdroj: Thierry Gall

#4

zdroj: Thierry Gall

#5

zdroj: Thierry Gall

#6

zdroj: Thierry Gall

#7

zdroj: Thierry Gall

#8

zdroj: Thierry Gall

#9

zdroj: Thierry Gall

#10

zdroj: Thierry Gall

Viac info: WEB, INSTAGRAM

zdroj

Juliána Mochnaľová
Vášnivý cestovateľ, milovník dobrého jedla a človek, ktorý každý deň žije naplno. Prinesiem vám množstvo zaujímavých informácií, rád, takisto zábavy a odreagovania. "Stay tuned" :-)
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre