Spiatočná letenka v lete do chorvátskeho Splitu len za 62€!

307

Chorvátsko je na čele rebríčka krajín, kde každoročne mieri najviac Slovákov. Odchádzajú tam počas leta za oddychom a často aj s celými rodinami. Práve v tomto čase máte možnosť zakúpiť si výhodné letenky.

split croatia fotografia
Foto od LenDog64

Teraz si môžete zaobstarať spiatočné letenky do druhého najväčšieho mesta v Chorvátsku za cenu iba 62€! Poletíte spoločnosťou Wizzair. Táto cena je však dostupná len pre členov Wizz Discount Club. Ak členom nie ste, členské si môžete zakúpiť za 30€/rok.

Termín:

V tejto cene je možné odletieť v termíne napr. od 19.7. – 31.7.2018. Viac leteniek na stránke wizzair.

Batožina:

Bez príplatku je možné zobrať si so sebou aj príručnú batožinu s rozmermi maximálne 55×40×23 cm a váhou do 10 kg.

Prečo sa vybrať do Splitu a okolia:

– Split je jedným z najstarších miest na svete. Na jeho súčasnej podobe sa podpísali storočia rôznorodej histórie.

– Na svoje si prídu milovníci histórie a kultúry, kúpania, krásnej prírody i nočného života. Kúpať sa môžete v priezračných a krásnych vodách Jadranského mora. Ponuka pre športovcov je takisto skutočne pestrá, a to vrátane turistiky, jazdenia, potápania a vodných športov.

split croatia fotografia
Foto od Nick Savchenko

– Pozostatky Diokleciánovho paláca vám ukážu príbeh založenia mesta. Antický palác dal postaviť rímsky cisár Dioklecián v roku 295 a dokončený bol o 10 rokov neskôr. Staroveký rímsky chrám v priebehu storočí získal prvky benátske, byzantské, ale aj rakúsko-uhorské.

– Milovníkom prírody odporúčame prechádzku po lesoparku Marjan. Dominantou parku je vrch Marjan, z ktorého sa vám naskytne úchvatný výhľad z výšky 178 metrov.

– Choďte na piesočnatú pláž Bačvice, ktorá je jednou z najkrajších pláží nielen Splitu, ale aj celého Chorvátska.

split croatia fotografia
Foto od Lee Cannon

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Ďalšie tipy pred návštevou Chorvátska:

Ak sa chystáte navštíviť nie len túto časť Chorvátska, ale aj iné časti, máme tu pre vás nášho sprievodcu, ktorý vám môže pomôcť. Nájdete tam rôzne tipy a rady, kde a ako sa ubytovať alebo čo rozhodne vidieť a tiež ako si užiť voľný čas. Všetko potrebné nájdete na tomto odkaze.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre