Spiatočné letenky do Berlína kúpite teraz len za 18€!

284

Toto hlavné mesto Nemecka vám toho ponúka mnoho v každom ročnom období, i v každom jeho kútiku. Ak chcete zažiť nezabudnuteľný nočný život, toto je tá správna voľba.

berlin fotografia
Foto od Renate Dodell

Teraz máte možnosť zakúpiť si spiatočné letenky z Krakowa do Berlína len za cenu 18€! Leteckú prepravu vám zabezpečí írska spoločnosť Ryanair.

Termín:

Za túto cenu je dostupný termín od 7.8. – 15.8.2018. Viac leteniek na stránke Ryanair.

Batožina:

Môžete si so sebou zobrať batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou max. do 10 kg, tá bude umiestnená do podpalubia. Do lietadla si so sebou môžete zobrať tašku s rozmermi 35x20x20cm.

A čo v Berlíne?

– Mesto je považované za mesto umenia, a preto to v uliciach žije umením. Na každom kroku narazíte na nejakého hudobníka a uvidíte tiež rôzne 3D maľby. Aj múzeí je tam množstvo.

– Úžasné nočné párty – mladí ľudia to tam milujú najmä kvôli nočnému životu, aký zažijete azda iba v Berlíne. Každý jeden deň v týždni máte kde vyraziť. Sú tam rôzne kluby, bary alebo môžete ísť aj na strechu 15-poschodovej budovy, kde sa organizujú bazénové párty a odtiaľ je výhľad na celé mesto.

berlin fotografia
Foto od Traveller-Reini

– Určite nevynechajte ani najikonickejšiu pamiatku, ktorou je Brandenburská brána a známy je tiež napr. Berlínsky múr.

Televízna veža – dnes je symbolom jednoty celého mesta. Ponúka panoramatický a úchvatný výhľad na celé mesto. Veža má výšku 368 metrov a nachádza sa na námestí Alexanderplatz.

– Ak už ste v Berlíne, určite nevynechajte ani ich typickú kuchyňu, určite si tam každý príde na svoje. A takisto pivo, ktorým sú Nemci preslávený všade vo svete.

berlin fotografia
Foto od Tobi NDH

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Ďalšie tipy pred návštevou Berlína:

Ak sa chystáte navštíviť toto mesto a chcete si prečítať viac užitočných rád a tipov, určite si pozrite nášho sprievodcu. Dočítate sa tam všetko – čo navštíviť, kde sa ubytovať, čo určite vidieť alebo čo jednoznačne ochutnať. To všetko nájdete na tomto odkaze.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre