Rozmýšľali ste už niekedy nad týmto talianskym regiónom? Okrem nádhernej prírody tam nájdete aj krásne mestá, ako napr. Pisa a mnoho iného. Využite túto skvelú šancu.

pisa fotografia
Foto od monikawl999

Využite skvelú šancu a zaobstarajte si spiatočné letenky z Viedne do Pisy len za cenu 30€! Poletíte spoločnosťou Ryanair. S letenkami však dlho váhať nemôžete.

Termín:

Za túto cenu poletíte v jarných termínoch, a to napr. od 21.4. – 27.4.2019. Viac na ryanair.

Batožina:

V prípade, že si zakúpite Priority & 2 Cabin Bags za 12€, tak si môžete so sebou zobrať na palubu 1 malú batožinu a 1 batožinu s hmotnosťou max. do 10 kg a rozmermi 55 cm x 40 cm x 20 cm. Alebo si k malej batožine, ktorá je v cene letenky, môžete dokúpiť podpalubnú batožinu do 10 kg za cenu 8€.

A čo v regióne Toskánsko?

– Nádherné mestá ako Florencia, Pisa a Siena, ktoré sú prepojené aj vlakovou dopravou a tieto trasy patria medzi tie najkrajšie na svete.

– Juh regiónu je ako stvorený pre romantikov, ale aj obdivovateľov krásnej scenérie. Malebné mestečká v kopcoch ako Montepulciana či Montalcina jednoducho musíte vidieť.

tuscany italia fotografia
Foto od pom’.

– Nevyechajte ani pláže v oblasti Punta Ala či stredoveké opevnené mesto Castiglione della Pescaia.

– Nájdete tam kvalitné víno, nádherné kopce s vinohradmi, skvelé jedlo i jedinečné historické miesta. Skrátka, každý roh Toskánska má svoje čaro – od nepoškodených lesov a pláží až po výhľady na Apuánske Alpy v blízkosti mesta Barga.

tuscany italia fotografia
Foto od Ghost of Kuji

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Ďalšie tipy pre dlhší výlet po Taliansku:

V prípade, že sa vyberiete aj do iných talianskych miest, napr. do Ríma, nezabudnite si prečítať nášho sprievodcu, ktorý vám môže pomôcť. Nájdete v ňom užitočné rady a tipy, ako a kde sa ubytovať, čo ochutnať alebo čo určite vidieť. Všetko nájdete na tomto odkaze.

Zanechať komentár

avatar
  Subscribe  
Upozorniť