Spiatočné akciové letenky do romantického Toskánska si teraz kúpite len za 30€! Poletíte s Ryanairom

281

Rozmýšľali ste už niekedy nad týmto talianskym regiónom? Okrem nádhernej prírody tam nájdete aj krásne mestá, ako napr. Pisa a mnoho iného. Využite túto skvelú šancu.

pisa fotografia
Foto od monikawl999

Využite skvelú šancu a zaobstarajte si spiatočné letenky z Viedne do Pisy len za cenu 30€! Poletíte spoločnosťou Ryanair. S letenkami však dlho váhať nemôžete.

Termín:

Za túto cenu poletíte v jarných termínoch, a to napr. od 21.4. – 27.4.2019. Viac na ryanair.

Batožina:

V prípade, že si zakúpite Priority & 2 Cabin Bags za 12€, tak si môžete so sebou zobrať na palubu 1 malú batožinu a 1 batožinu s hmotnosťou max. do 10 kg a rozmermi 55 cm x 40 cm x 20 cm. Alebo si k malej batožine, ktorá je v cene letenky, môžete dokúpiť podpalubnú batožinu do 10 kg za cenu 8€.

A čo v regióne Toskánsko?

– Nádherné mestá ako Florencia, Pisa a Siena, ktoré sú prepojené aj vlakovou dopravou a tieto trasy patria medzi tie najkrajšie na svete.

– Juh regiónu je ako stvorený pre romantikov, ale aj obdivovateľov krásnej scenérie. Malebné mestečká v kopcoch ako Montepulciana či Montalcina jednoducho musíte vidieť.

tuscany italia fotografia
Foto od pom‘.

– Nevyechajte ani pláže v oblasti Punta Ala či stredoveké opevnené mesto Castiglione della Pescaia.

– Nájdete tam kvalitné víno, nádherné kopce s vinohradmi, skvelé jedlo i jedinečné historické miesta. Skrátka, každý roh Toskánska má svoje čaro – od nepoškodených lesov a pláží až po výhľady na Apuánske Alpy v blízkosti mesta Barga.

tuscany italia fotografia
Foto od Ghost of Kuji

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a zarezervujte si ubytovanie vopred na stránke booking alebo na airbnb.

Ďalšie tipy pre dlhší výlet po Taliansku:

V prípade, že sa vyberiete aj do iných talianskych miest, napr. do Ríma, nezabudnite si prečítať nášho sprievodcu, ktorý vám môže pomôcť. Nájdete v ňom užitočné rady a tipy, ako a kde sa ubytovať, čo ochutnať alebo čo určite vidieť. Všetko nájdete na tomto odkaze.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre