Spiatočné letenky do francúzskeho Nice len za 30€!

329

Toto mesto je považované za najživšie centrum Francúzskej riviéry. Je nádherné a ihneď po príchode si ho zamilujete. Navyše, teraz máte možnosť zaobstarať si veľmi výhodné letenky.

nice france fotografia
Foto od mattk1979

Práve teraz si môžete zakúpiť spiatočné letenky len za 30€! Dostaviť sa však musíte na letisko do Budapešti a odtiaľ odletíte priamo do Nice. Táto cena je však dostupná len pre členov Wizz Discount Club. Ak členom nie ste, členské si môžete zaobstarať za 30€/rok.

Termín:

Za túto cenu môžete vyraziť na dovolenku napr. v termíne od 7.6. – 14.6.2018. Viac na stránke wizzair.

Batožina:

Bez príplatku je možné zobrať si so sebou aj príručnú batožinu s rozmermi maximálne 55×40×23 cm a váhou do 10 kg.

Prečo vyraziť do tohto mesta:

– Ak vás luxus unavuje, zamierte najbližšou uličkou do Starého mesta. Tu totiž pulzuje život Nice – z každého obchodíku vanie šmrnc francúzskej pestrosti a prívetivosti.

– Ochutnajte miestne dobroty, ako – La Socca, ktorou je palacinka z cícerovej múky a je pripravená na ohni. Alebo Pissaladiere, čo je tunajšia pizza s jemne opečenou cibuľou, kúskami olív a rýb.

– Bellanda Tower ponúka úžasný výhľad na azúrové more.

nice france fotografia
Foto od mattk1979

– Samozrejme, nesmiete vynechať nádherné pláže.

– V efektnom symbole mesta, hoteli Negresco, ktorý ľahko spoznáte podľa Rotundy a kaviarne v tvare kolotoča, radi sa tu stretávajú dokonca aj veľké hviezdy. Picasso, Cocteau alebo Beatles tu našli inšpiráciu pre svoje majstrovské diela, zatiaľ čo Bill Gates sa pokúšal hotel kúpiť, no neúspešne.

nice france fotografia
Foto od Rodrigo_Soldon

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Viac tipov pred návštevou Francúzska:

V prípade, že sa chystáte navštíviť aj Paríž, neváhajte si prečítať nášho sprievodcu, ktorý vám môže pomôcť. Nájdete v ňom rôzne tipy a rady čo ochutnať, ako sa dobre ubytovať, čo v meste určite vidieť alebo o doprave v Paríži. Toto a ešte o čosi viac nájdete na tomto odkaze.

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre