Spiatočné letenky do talianského mesta Pescara iba za 34€!

621

Pescara je hlavné mesto regiónu Abruzzo, ktorý patrí medzi najlacnejšie a najhornatejšie v celom Taliansku. Okrem toho, že leží pri pobreží Jadranského mora ti toho ponúkne oveľa viac.

pescara italia fotografia
Foto od paulox_net

Poletíte spoločnosťou Ryanair, dostaviť sa však musíte do poľských Katovíc. Teraz máte možnosť kúpiť spiatočnú letenku len za 34€! Viac termínov a letov na stránke Ryanair.

Termín:

Za túto cenu môžete odletieť napr. v júni od 1.6. – 15.6.2018. Let trvá okolo 2 hodín.

Batožina:

Môžete si so sebou zobrať batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou max. do 10kg, tá bude umiestnená do podpalubia. Do lietadla si so sebou môžete zobrať tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Prečo práve do tohto regiónu?

– Rimania sem chodia veľmi radi oddychovať. Možno je to preto, že utekajú pred turistami, ktorých tu nie je vôbec veľa. A vychutnáte si tu pokoj.

– Až 1/3 tohto regiónu tvoria národné parky a je to tiež región plný zachovaných renesančných hradov a zámkov.

– Vo vnútrozemí regiónu objavíte divokú a neporušenú prírodu s tichými údoliami, dedinkami učupenými na úpätí vysokých hôr Abruzzkého národného parku a stredoveké mestečká, ktorých obyvatelia ešte stále veria v mágiu a povery.

– Je to hornatý kraj vhodný aj na turistiku. Okrem kopcov tu nájdete aj 150 kilometrov pobrežia Jadranského mora, takže okrem turistiky sa tu môžete aj vykúpať.

abruzzo italia fotografia
Foto od ancasta1901

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

Ďalšie tipy pred návštevou Talianska:

V prípade, že sa vyberiete nie len do tohto regiónu, ale aj do iných talianskych oblastí a miest napr. do Ríma, nezabudnite si prečítať nášho sprievodcu, ktorý vám môže pomôcť. Nájdete v ňom užitočné rady a tipy, ako kde sa ubytovať, čo ochutnať alebo čo určite vidieť. Všetko nájdete na tomto odkaze.

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre