Spiatočné letenky do talianskeho regiónu Apúlia teraz len za 40€!

428

Taliansko je plné turistov, no už menej ich zavíta aj na vzdialenejší juh, presnejšie do regiónu Apúlia, kde zažijete la dolce vita v priamom prenose. A k tomu si oddýchnete na plážach, ktoré sa považujú za talianske Maldivy.

apulia fotografia
Foto od sergei.gussev

Teraz máte možnosť zakúpiť si spiatočnú letenku len za 40€! Odletíte z letiska vo Viedni do letoviska Brindisi. Leteckú prepravu zabezpečuje spoločnosť Ryanair.

Termín:

Za túto cenu máte možnosť odletieť napr. v termíne od 9.7. – 16.7.2018. Viac na stránke Ryanair.

Batožina:

Môžete si so sebou zobrať batožinu s rozmermi 55x40x20cm a hmotnosťou max. do 10 kg, tá bude umiestnená do podpalubia. Do lietadla si so sebou môžete zobrať tašku s rozmermi 35x20x20cm.

Krásny región:

– Nájdete tam až 800 kilometrov pobrežia.

– Región je čoraz viac známy historickými mestami ako Lecce, Ostuni, Martina Franca a tiež unikátnymi provinčnými miestami ako Alberobello, Cisternino, či Locorotondo.

ostuni fotografia
Foto od Agamennone_75 alias Antonio Colucci

Najkrajšie pláže:

– Pláž Pescoluse, Santa Maria di Leuca ponúka dvojkilometrový pruh s bielym pieskom, plytkú vodu pri pobreží a veľmi dobrú vybavenosť pre turistov. Ľahko si tu viette prenajať domček, izbu alebo ich typický kamenný domček s kopulovitou strechou.

– Pláž Lido Bosco Verde, Ostuni – piesková pláž s kryštáľovo čistou vodou. Oplatí sa navštíviť neďaleké mesto Ostuni a prejsť sa po kamenných uličkách plných farebných kvetov alebo dopriať si výhľad na krajinu.

– Pláž Torre Guaceto, Brindisi – nádherná čistá pláž s jemnučkým pieskom. Na pláži nie sú žiadne hotely, a to vám zaručí relax, za ktorým do Apúlie pocestujete. Oblasť okolo pláži je chránenou prírodnou rezerváciou. Ideálne pre rodiny s deťmi či romantiku.

brindisi fotografia
Foto od EduardMarmet

Ubytovanie:

Nenechajte nič na náhodu a ak sa tam chystáte zavítať, ubytujte sa vopred na stránke booking.com alebo na airbnb.cz.

 

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre