Spoločnosť Mars láka ľudí na pracovné pozície, ktoré sú pre milovníkov čokolády doslova snom

517

Milujete čokoládu a neviete sa jej nabažiť? Tak v tom prípade budete mať skutočne skvelú možnosť splniť si svoje čokoládové sny. Táto jednoduchá práca spočíva iba v tom, že budete ochutnávať čokoládu a dostanete za to aj veľmi dobre zaplatené. Myslíte si, že ide o žart? Nie je to tak.

mars chocolate fotografia
Foto od www.schoko-riegel.com

Podľa Manchester Evening News je k dispozícii osem pracovných pozícií v spoločnosti Mars. Všetko, čo musíte je len mať dobré chuťové poháriky, pracovať na čiastočný úväzok a byť ochotný zaviazať sa na dlhodobejšiu spoluprácu. Tí, ktorí túto prácu získajú, tak tí si zarobia približne 10 libier na hodinu. Za takúto „prácu“ je to viac než dosť. Žiadatelia budú podrobení prísnemu procesu pohovoru, ktorého súčasťou je aj hodnotenie. Budú totiž hodnotiť rôzne potraviny na stupnici od 1 do 15, a to ako sú sladké, pikantné, horké alebo slané.

mars chocolate fotografia
Foto od InvestmentTotal.com

Ak rozmýšľate nad touto prácou, ktorá bude jednoduchá a budete sa do nej tešiť, tak ešte pred tým by ste mali podstúpiť šesťmesačný intenzívny tréning. Je totiž dôležitý a pomôže vám k tomu, aby ste svoju pozíciu zvládli čo najlepšie. Úspešní uchádzači potom budú ochutnávať širokú škálu cukrárenských výrobkov a zúčastnia sa aj na školeniach súvisiacich s výrobkami a chuťovými zmyslami.

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre