Spoločnosť Nutella vyberie dvoch ľudí a pozve ich na 5-dňový výlet do Milána! Zapojte sa aj vy!

665

Blíži sa svetový deň obľúbenej pochúťky, ktorou je Nutella a práve táto spoločnosť vám daruje niečo, čo ocení každý milovník tejto čokoládovej maškrty. Šancu vyhrať bude mať dvojica a hlavnou cenou je 5-dňový výlet do Milána, odkiaľ aj čokoládová pochúťka pochádza. To však nie je jediná súťaž.

nutella fotografia
Foto od brianc

Okrem tejto hlavnej ceny rozdá spoločnosť až 20 000 kupónov, ktoré ponúkne na svojich sociálnych sieťach. Nutella sa spojila s celebritou šéfkuchárkou Giadou De Laurentiis a hviezdou YouTube Alexysom Gabrielle Johnsonom, aby pomohla zviditeľniť ich plány. „Verím, že jedlo je základným kameňom spoločnosti a mne nutella vždy pomohla vytvoriť špeciálne chvíle s mojou rodinou,“ uviedla vo vyhlásení Giada. „Dúfam, že fanúšikovia sa inšpirujú a pomôžu šíriť lásku,“ dodala.

K tomu, aby ste vyhrali niektorú z cien musíte splniť podmienky. A tie sú v prípade kupónov také, že musíte oficiálnemu Facebooku, Instagramu alebo Twitteru predložiť originálnu fotografiu či video, na ktorom bude hlavnou hviezdou táto nátierka. V prípade, že chcete vyhrať 5-dňový zájazd, tak tam stačí vyplniť formulár na stránke www.nutelladay.com a čakať do 14. februára, kedy vyhlásia výsledky. A aby toho nebolo málo, tak v rámci tých 5 dní výhercovia navštívia dokonca aj továreň na nutellu. Skúste to, za pokus nič nedáte a šťastie sa obráti možno práve na vás.

 

 

Zdroj

Zuzana Kostelníková
Ahojte, volám sa Zuzana, keďže ešte študujem na vysokej škole, presnejšie na fakulte verejnej správy, tak mám aj dostatok voľného času. Ten venujem najmä vám - čitateľom a to tým, že sa vám snažím prinášať tie najzaujímavejšie a najaktuálnejšie informácie z celého sveta, ale aj z domova. Okrem písania mi môj voľný čas zaberá motorka, mám rada šport, šoférovanie a ako každá žena milujem nakupovanie.
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre