Staromládenecký život: Slávni ľudia, ktorí sa nikdy nezosobášili

240

Vo svete, kde sa celebrity často dostávajú na titulné stránky novín pre svoje vysokopostavené vzťahy a extravagantné svadby, existuje niekoľko významných osobností, ktoré sa rozhodli zostať slobodné. Niektorí slávni ľudia neveria v inštitúciu manželstva, iní sa k tomu jednoducho nikdy nedostali. Hoci sa nikdy neoženili, viacerí slávni ľudia mali významné vzťahy s inými celebritami. Myslíte si, že myšlienka manželstva je staromódna? Podeľte sa o svoje názory v časti komentárov.

John Cusack

Johnovi Cusackovi sa podarilo randiť s niekoľkými slávnymi herečkami, pričom vzťahy udržiaval mimo pozornosti. Herec bol zapletený s Neve Campbellovou, Minnie Driverovou a so svojou kolegyňou z filmu Say Anything Lili Taylorovou.

Zdroj: WikimediaCommons

Oprah Winfrey

Oprah Winfrey nikdy nebola vydatá, hoci so svojím partnerom Stedmanom Grahamom chodí už viac ako 25 rokov. Winfrey v polovici 80. rokov chodila aj s Rogerom Ebertom.

Zdroj: WikimediaCommons

Lauren Graham

Lauren Graham chodila s hereckým kolegom Petrom Krausom od roku 2010. Randila aj s hercami Tateom Donovanom, Matthewom Perrym a Marcom Blucasom, ale nikdy sa nevydala.

Zdroj: WikimediaCommons

Hugh Grant

Šarmantný neohrabaný herec Hugh Grant sa nikdy neoženil. Mal 13-ročný vzťah s modelkou/herečkou Elizabeth Hurleyovou a je krstným otcom Hurleyovej dieťaťa. Grant má vlastné dieťa so ženou Tinglan Hong, s ktorou mal údajne krátky románik.

Zdroj: WikimediaCommons

Kylie Minogue

Austrálska tanečno-popová superstar Kylie Minogue nebola nikdy vydatá. Koncom osemdesiatych rokov chodila s frontmanom skupiny INXS Michaelom Hutchenceom a v rokoch 2002 – 2007 chodila aj s hercom Olivierom Martinezom.

Zdroj: WikimediaCommons

Winona Ryder

Winona Ryder nebola nikdy vydatá, ale v roku 1990 bola zasnúbená s Johnnym Deppom. Ryderová chodila aj s frontmanom skupiny Soul Asylum Daveom Pirnerom, ako aj s hercom Mattom Damonom.

Zdroj: WikimediaCommons

Al Pacino

Al Pacino má síce tri deti, ale hviezda filmu Krstný otec nebola nikdy v chomúte. Pacino má jedno dieťa s hereckou trénerkou Jan Tarrant a dve s herečkou z filmu Vacation Beverly D’Angelo. Chodil aj s Diane Keaton, Tuesday Weld, Jill Clayburgh, Marthe Keller, Kathleen Quinlan a Lyndall Hobbs.

Zdroj: WikimediaCommons

Diane Keaton

Herečka Diane Keaton chodila s viacerými slávnymi a talentovanými mužmi, ale nikdy sa nevydala. Bola zapletená s Woodym Allenom, Warrenom Beattym a Al Pacinom.

Zdroj: WikimediaCommons

Coco Chanel

Návrhárka Coco Chanel sa nikdy nevydala. Nemala ani žiadne deti.

Zdroj: WikimediaCommons

Owen Wilson

Komediálny herec Owen Wilson chodil s viacerými celebritami vrátane Sheryl Crow a Kate Hudson, s ktorou sa zasnúbil v roku 2008. S bývalou priateľkou Jade Duell má syna, ktorý sa narodil v roku 2011, a ďalšieho synaso svojou osobnou trénerkou, ktorý sa narodil v roku 2014.

Zdroj: WikimediaCommons

Matthew Perry

Matthew „Chandler Bing“ Perry chodil s herečkami Juliou Roberts, Yasmine Bleeth a Lauren Graham. V rokoch 2006 – 2012 bol vo vzťahu s mladšou herečkou Lizzy Caplan, ale nikdy sa neoženil.

Zdroj: WikimediaCommons

Zdroj

Michaela Hric
Ahoj, volám sa Michaela. Veľmi rada čítam, cestujem, varím, no a samozrejme píšem. Prajem príjemné čítanie :)
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre