Unavilo ju skladať po Vianociach stromček, preto sa rozhodla, že ho bude zdobiť každý sviatok

5701

Mnoho ľudí považuje zdobenie vianočného stromčeka za jednu z najkrajších chvíľ v roku. Keď ho však majú zložiť, už to také pekné nie je. Zaplní ich pocit smútku, občas aj prázdnoty. Presne to sa stalo aj žene menom Nadia Colucci zo San Diega. Aby sa nemusela rozlúčiť so stromčekom, prišla s nápadom, že si ho nechá celý rok a bude ho zdobiť podľa sviatkov – na Valentína, Halloween, Deň sv. Patrika atď.

1. Valentín

2. Deň svätého Patrika

3. Veľká noc

Predtým nič podobné nerobila. Keď sa rozhodla nechať si vianočný stromček dlhšie, rozhodla sa, že ho skúsi ozdobiť aj na Valentína.
“Bolo krásne prísť po celom dni domov z práce a vidieť niečo také krásne a unikátne. Týmto spôsobom Vianoce nikdy neskončia, len zmenia farbu. A myslím, že to sa ráta – keď máte ducha Vianoc po celý rok. Mier, láska a radosť,” povedala Nadia.

4. Deň nezávislosti

5. Vďakyvzdanie

6. Halloween

7. Vianoce

Bonus: pár tipov, ktorá Nadia odporúča pri zdobení stromčeka

  • Keď ide o zdobenie stromčeka, viac je viac! Čím plnší, tým lepšie.
  • Skôr než začnete, položte si všetky dekorácie pred seba, aby ste vedeli, čo všetko máte k dispozícii.
  • Môžete použiť ozdoby akejkoľvek farby a štýlu – dôležité je, aby sa to hodilo k danej téme.
  • Neexistujú žiadne pravidlá. Ide o to, aby ste si ozdobovanie naplno užili. Stromček by mal reprezentovať vás a váš štýl.

Zdroj

Foto: Brightside

Ivana Božiková
Zdravím, volám sa Ivana a študujem filológiu v Banskej Bystrici. Rada čítam, píšem, zisťujem a vymýšľam, cestujem, spoznávam, smejem sa a nepohrdnem ani dobrým jedlom. Teší ma!
Odoberať
Upozorniť na
Meno alebo prezývka
Nie je povinný
Pre správne fungovanie komentárov spracúvame cookies, prezývky a e-maily používateľov

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0 Komentáre
Inline Feedbacks
Zobraziť všetky komentáre