Zoznam jednoduchých slovných spojení, ktorými svoju vysnívanú ženu zaručene dostanete

935

Ženy sú v skutočnosti oveľa jednoduchšie stvorenia, ako si možno myslíte. Nie, nemusíte písať milostné listy alebo spievať serenády pre dievča, do ktorého ste zamilovaní. V skutočnosti stačí poznať pár vhodných. Majú tieto slová magickú moc? Samozrejme,  že áno! Prinášame Vám dokonalú zbierku najdôležitejších fráz, ktoré jej okamžite roztopia srdce.

Použite tieto  slová a dostanete sa priamo do jej srdca:

1. Milujem ťa

3 17
Zdroj: canva

Aj keď môžu existovať milióny iných spôsobov, ako vyjadriť svoje emócie k dievčaťu, nič neprekoná klasické, staromódne „Milujem ťa“. Ale musíme Vás varovať – tieto slová niečo znamenajú, tak nimi neplytvajte. Povedzte jej, že ju milujete, až keď ste si istý, že to, čo k nej cítite je skutočné.

2. Chcem ťa

Tieto slová sú mimoriadne zvodné a určite zlepšia váš sexuálny život. Môžete ich povedať osobne alebo jej len napísať správu, keď je v práci – rozjasní jej to deň.

3. Si moje všetko

pexels lil artsy 2838506 scaled
Zdroj: pexels/lil artsy

Toto dievča je pre Vás všetko: milenka, priateľka, člen rodiny. Je načase, aby to vedela. Bez nej by váš život nemal zmysel, pretože ona dáva všetkému zmysel.

4. Chýbaš mi

pexels andrew neel 4436700 scaled
Zdroj: pexels/Andrew Neel

Ak ste vo vzťahu na diaľku, stavím sa, že tieto slová používate každý deň. „Chýbaš mi“ však nie je vyhradené len pre páry na diaľku. Stačí, keď strávite pár hodín sám a už vám začne chýbať. Pošlite jej textovú správu s týmito slovami.

5. Zbožňujem ťa

Táto veta je veľmi podobná klasickému „Milujem ťa“. Ale v hĺbke duše viete, že všetci jej bývalí jej povedali, že ju milujú. Je však viac ako pravdepodobné, že jej nikto nikdy nepovedal, že ju zbožňuje. Buďte výnimoční a vyčnievajte z davu!

6. Dobré ráno, láska

4 12
Zdroj: canva

Nemalo by byť posielanie SMS správ na dobré ráno pravidlom vo všetkých romantických vzťahoch? Je smutné, že veľa mužov zabúda na to, aké dôležité je, aby žena dostala každé ráno správu od svojho milovaného. Pošlite jej správu hneď, ako sa zobudíte. Pomôžete jej začať deň tou správnou nohou.

7. Dobrú noc, kráska

To isté platí pre správy na dobrú noc – ona určite chce ukončiť svoj deň správou od vás. Ak nezaspí vo vašom náručí, to najmenej, čo môžete urobiť, je rozosmiať ju skôr, ako skončí deň. Texty na dobrú noc navyše zvýšia vaše šance, že sa objavíte v jej snoch.

8. Vyzleč sa

Toto je asi tá najviac sexi vec, ktorú môžete žene povedať. Ale prosím, dávajte si pozor na tieto 3 slová. Nechcete, aby to znelo hlúpo a poviete ich dievčaťu, ktoré ste práve stretli. Skontrolujte, či má rada tieto druhy hier a počkajte, kým bude jej nastavenie správne.

9. Si krásna žena

pexels davidas smuilovicius 14166019 scaled
Zdroj: pexels/DAVIDAS SMUILOVICIUS

 

Len sa pozrite na svoju ženu, zadívajte sa jej hlboko do očí a povedzte jej tieto slová. Ver mi – roztopia jej srdce. Tu je jeden profesionálny trik: táto „replika“ bude ešte efektívnejšia, keď bude v pyžame a bez make-upu. Ak jej dáte kompliment, bude vedieť, že je to skutočné.

10. Chceš sa túliť?

Verte mi – každá žena sa rada túli. Ak je unavená alebo má zlú náladu, položte jej túto otázku. Nezačínajte sex – bude stačiť maznanie. Toto je dôkaz, že vám nejde len o fyzické uspokojenie – chcete si ju držať blízko, a to je viac než dosť.

11. Si atraktívna

Bez ohľadu na to, ako dlho ste spolu, stále ju považujete za najpríťažlivejšiu ženu na svete. Aké požehnanie.

12. Je mi to ľúto

pexels tima miroshnichenko 5912618 scaled
Zdroj: pexels/Tima Miroshnichenko

Tu je niekoľko rád na zoznamovanie: neváhajte sa ospravedlniť, keď viete, že sa mýlite. Ospravedlniť sa, keď naozaj ľutujete svoje slová alebo činy, je pre zdravý vzťah kľúčové. Skutočná žena tieto slová veľmi ocení!

13. Máš pravdu

To isté platí pre tieto slová. Nie ste silnejším jedincom, ak odmietate priznať, že Vaša žena mala pravdu a vy ste sa mýlili. Ukážte jej, že dokážete prekonať svoje ego a priznať si svoje chyby.

14. Poďme von

Namiesto toho, aby ste sa jej spýtali, či chce s vami ísť, povedzte tieto magické slová. Akonáhle toto dievča uvidí, ako ste odhodlaní vziať ju na rande, ani nepomyslí na to, že Vás odmietne. 

15. Si úžasná

Tento kompliment hovorí za všetko: táto žena na vás urobila dojem. Je úžasná vo všetkých smeroch. Obdivujete jej osobnosť a ona vo Vás prebúdza silné emócie.

16. Vážim si ťa

pexels vlada karpovich 4873546 scaled
Zdroj: pexels/Vlada Karpovich

Nezabudnite svojej žene povedať, že vidíte všetky obete, ktoré urobila pre Váš vzťah. Oceňujete jej úsilie a všetko, čo pre Vás robí. Neberiete ju ako samozrejmosť – namiesto toho uznávate jej neoceniteľnú hodnotu.

17. Rešpektujem Ťa

Čo je láska bez rešpektu? Správne – jedno veľké, tučné nič. Našťastie ste jeden z dobrých chlapov a vážite si každú ženu na tomto svete. Rešpektujete ju ako jednotlivca, ako svoju priateľku a ako ženu.    

Zdroj

 

 

 

ZANECHAŤ ODPOVEĎ

Zadajte svoj komentár!
Zadajte svoje meno tu

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.